Mieszkanie ul.Nadwiślańska NOWE BRÓDNO, 77,19m + ok. 18m loggia

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na warszawskim Bródnie – tuż przy Galerii Renova, blisko do Galerii Targówek i M1, w okolicy trasy S8. Mieszkanie własnościowe z kw. Osiedle zadbane, chronione, zamknięte.
Mieszkanie rozkładowe z 2000r., 77,19m – pokoje: 19,5m, 13,5m oraz 12m, kuchnia: 9,3, łazienka: 7,2, wc: 1,8, przedpokój: 13,9. Wysokość pomieszczeń ok. 2,80. Powierzchnia piwnicy: 14,00m. Loggia zabudowana ruchomymi szybami ok. 18m.
3 pokoje w tym salon z aneksem kuchennym (otwarte), dwie mniejsze sypialnie (jedna z szafą wnękową), łazienka i oddzielnie toaleta, duży hall oraz duża zabudowana loggia. Mieszkanie wymaga odświeżenia/ malowania m.in. w związku z miejscami po obrazach. Kuchnia wyposażona w podstawowy sprzęt. Łazienki nie wymagają nakładów finansowych. Mieszkanie na I piętrze. W mieszkaniu znajdują się 3 szafy typu komandor – dwie w przedpokoju, 1 w sypialni mniejszej. W salonie i pokojach parkiety drewniane, glazura i terakota wysokiej jakości. Wszystkie okna z żaluzjami. Mieszkanie w tej chwili nie jest zamieszkiwane – w zasadzie można kupić i zamieszkać "od ręki". Osiedle pochodzi z 2000 roku z całodobową ochroną, monitoringiem oraz podziemnym garażem. Miejsce garażowe jest szersze niż standardowo z uwagi na fakt, że jest indywidualne. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.
Garaż i komórka są sprzedawane razem z mieszkaniem i płatne dodatkowo (cena do negocjacji). Oglądanie w każdej chwili po ustaleniu – raczej w godzinach popołudniowych.
Więcej informacji i szczegółów pod wskazanym nr telefonu lub e-maila.