Mieszkanie Piastów 2 pokoje 51,5 m2

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie ok. 51,5 m2 – 2 pokoje (w tym duży pokój z balkonem), kuchnia, łazienka i przedpokój. Powierzchnia pomieszczeń: – duży pokój: ok. 15,5 m2
- mały pokój: ok. 12 m2
- kuchnia: ok. 11 m2
- łazienka: ok. 5,5 m2
- przedpokój: ok. 7,5 m2 W pokojach na podłodze parkiet dębowy. Podłoga w kuchni, łazience i przedpokoju – terakota. W łazience zamontowana jest duża wanna z podświetleniem. W przedpokoju znajduje się duża szafa wnękowa. Kuchnia w pełni umeblowana. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Mieszkanie jest ciche (okna nie wychodzą na ulicę) widne i ustawne.
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku 4-ro piętrowym. Budynek oddany do użytkowania w 2008 roku, teren ogrodzony, zainstalowany monitoring. W bloku znajduje się wielostanowiskowy garaż podziemny oraz siłownia do dyspozycji mieszkańców. Osiedle składa się z dwóch bloków połączonych ogrodzonym dziedzińcem z miejscem do zabawy dla dzieci. Blok przystosowany dla osób niepełnosprawnych (winda, podjazdy do klatek schodowych). Bardzo dobra komunikacja (w pobliżu przystanki autobusowe – linie 717 oraz 716, stacja PKP, stacja WKD). Dojazd do centrum Warszawy zajmuje ok. 20 minut. W bliskim sąsiedztwie znajdują się przedszkole, szkoły, przychodnia, apteki, hipermarket Tesco oraz pasaż handlowy. Cicha i spokojna okolica.
Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym (możliwość parkowania 2 samochodów) – dodatkowo płatne 21 tys. zł.
Cena do negocjacji.