Mieszkanie na Ursynowie 70m

Mieszkanie 3 pokojowe z dołączonym fragmentem korytarza, który stanowi faktyczny przedpokój z oknem, pawlaczem i zamykaną garderobą. Na podłodze kafle. Dawny przedpokój jest jadalnią z dużym stołem (mieści się nawet pianino). Łazienka i osobna toaleta po remoncie i kompletnej wymianie wyposażenia. Na podłodze terakota. W kuchni terakota na podłodze i na ścianie od strony kuchenki i zlewozmywaka. W pozostałych pomieszczeniach na podłodze klepka bukowa.
Mieszkanie na drugim piętrze, ciche dzięki usytuowania za "załomkiem" drugiej części bloku osłaniającym od ul. Ciszewskiego. Salon z balkonem oraz kuchnia od strony podwórka z placem zabaw dla dzieci – strona południowo-zachodnia; dwa pokoje od strony wschodniej. Okna plastikowe, wymienione piony wodne i grzewcze (pcv). Do mieszkania należy pomieszczenie w piwnicy.
Odnowiona klatka schodowa; wymienione drzwi, wymienione dwie nowoczesne windy w tym jedna towarowa. Do magazynu Leclerc przy Ciszewskiego 200m; do szkoły i przedszkola 500m; do stacji metra Stokłosy i centrum handlowego (sklepy, restauracje) 300m.
Sprzedaż tylko bezpośrednio.