Mieszkanie na sprzedaż! Giżycko Warszawska!

OFERTA BEZPOŚREDNIA, KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,17m2 położone na I piętrze w kamienicy w centrum miasta przy ulicy Warszawskiej w Giżycku. Do mieszkania przynależy:
•udział wynoszący 1/6 części w elementach budynku służących do wspólnego użytku,
•udział wynoszący 1/6 części działki gruntu o łącznej powierzchni 313m2 pod budynkiem,
•piwnica. Mieszkanie jest rozkładowe dwustronne, bardzo dobrze doświetlone. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz korytarza. Zarządcą kamienicy jest ADMINISTRATOR. Miesięczny czynsz do Zarządcy budynku wynosi 248,58zł (w tym: fundusz remontowy – 122,66zł, koszty eksploatacji – 77,68zł, koszty zarządu – 48,24zł). Mieszkanie do generalnego remontu. W mieszkaniu zostały wymienione okna – nowe PCV. Brak centralnego ogrzewania w lokalu mieszkalnym. Do zrobienia we własnym zakresie. Dodatkowo opłaty według liczników: woda, prąd i gaz. Lokalizacja budynku jest bardzo dogodna, szybki dostęp do pełnej infrastruktury. Kamienica zlokalizowana jest przy ulicy, na której znajdują się inne odrestaurowane kamienice. Samo centrum miasta. Z uwagi na bardzo dogodną lokalizację istnieje możliwość przystosowania lokalu mieszkalnego w całości lub częściowo do prowadzenia działalności gospodarczej. CENA: 115 000 zł !!!
WSPóŁPRACUJEMY Z WIELOMA BANKAMI, BEZPŁATNIE BADAMY ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ I POMAGAMY Z FORMALNOŚCIAMI AŻ DO URUCHOMIENIA KREDYTU! Zainteresowanych serdecznie zapraszam, kontakt Ewelina Kordan www.nieruchomosci-nowydom.pl 11-500 Giżycko, ul. Mickiewicza 12/7