Mieszkanie na Bródnie

Witam sprzedam mieszkanie własnościowe, na Bródnie (ul.Wysockiego/ul.Bazyliańska). Lokal 2-pokojowy z oddzielną, zamykaną, widna kuchnią. Łazienka z W.C. Kuchnia (5,7 m. kw.) i łazienka (4,5 m. kw.) z glazurą i terakotą starszego typu. Duży pokój (17,6 m. kw.) z wyjściem na balkon (5 m).
Mały pokój o powierzchni 10 m. kw.W pokojach, na podłodze płytki PCV. Okna z żaluzjami (płd.-zach.), wymienione na PCV, przed którymi jest duża ilość zieleni. Wszystkie pomieszczenia, mają oddzielne wejścia z przedpokoju (4,7 m. kw.). Mieszkanie bardzo ciche, ciepłe i słoneczne (środkowe).
Podwójne drzwi wejściowe. Dodatkowym zabezpieczeniem, jest w korytarzu krata. Niski czynsz w kwocie 240zł (koszt całkowity). Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku. Dostępne są 4 windy, które aktualnie wymieniane są na nowe-elektroniczne. Do lokalu przynależna jest piwnicy z solidnymi drzwiami i regałami. Bardzo miłe i spokojne sąsiedztwo. Budynek wyposażony jest w domofony, podjazd dla osób niepełnosprawnych, a w najbliższym czasie ma być zainstalowany monitoring. Na parterze, jest zakład naprawy sprzętów RTV. Od strony podwórka znajduje się pełen zieleni, duży, ogrodzony plac zabaw dla dzieci i 2 parkingi. W najbliższym sąsiedztwie, są dwa duże markety spożywcze "Biedronka" i "Pelcowizna" oraz wiele mniejszych sklepów różnych branż. Ponadto w pobliżu są dwie apteki, poczta, przychodnie zdrowia oraz przychodnia rehabilitacyjna (Fitnnes Club) a także szpital Bródnowski, banki, dwa kościoły, klub osiedlowy z kinem, stacje benzynowe i myjnie samochodowe. W okolicy znajdują się szkoły podstawowe, gimnazjalne, przedszkola oraz Wyższa Szkoła im. B. Jańskiego, Uczelnia Warszawska im. M. Skłodowskiej-Curie a także Uniwersytet Dzieci. Bardzo dobra komunikacja miejska (Autobusy,Tramwaje,PKP). Ponadto zwgl. na bliskość mostu Toruńskiego, jest możliwość szybkiego przemieszczania się do Centrum, na Żoliborz, Bielany, i Wolę. Systematycznie darmowe autobusy dowożą klientów do pobliskiego Centrum Handlowego "Marywilska" (kupcy przeniesieni z "Bazaru Europa"), które znajduje się w niedalekiej odległości. Druga nitka metra, planowana jest na 2016r. Budynek jest czysty i zadbany, podobnie jak i okolica omawianego bloku, gdzie jest duża ilość zieleni.