Mieszkanie jest do odnowienia i własnej aranżacji.(5925)

Nr oferty w biurze: 5925 Do sprzedania przestronne 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61m2 na 4 piętrze w wieżowcu na Zarzewie. Okna drewniane, duża loggia. Mieszkanie jest do odnowienia i własnej aranżacji. Ściany pomalowane farbą, na podłodze panele lub płytki PCV. Kuchnia jasna i ustawna. Łazienka i WC osobno do odnowienia w glazurze i terakocie. Przestronny przedpokój z dużą szafą w zabudowie. Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi lub pod wynajem. Mieszkanie znajduję się w spokojnej, zielonej okolicy, w pobliżu przedszkole, sieć sklepów i punktów usługowych, szkoła, dobre połączenie komunikacyjne z wszystkimi dzielnicami miasta.
Mieszkanie wolne od zaraz!!! Chcąc zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie uczestniczymy w kolejnych etapach realizacji transakcji, zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego, sprawdzamy stan prawny nieruchomości, gromadzimy dokumenty do Notariusza i uczestniczymy w Akcie Notarialnym, na życzenie klienta bierzemy udział w przekazaniu nieruchomości. Zapraszamy do oglądania!!! tel
UWAGA !: Dane mogą odbiegać od rzeczywistości. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za niezgodności. Oferta jest publikowana po uprzednim kontakcie ze sprzedającym i za jego zgodą. Dane w ofercie umieszczane są na podstawie informacji sprzedającego.Oferta w każdej chwili może być nieaktualna , prosimy o kontakt.
Pośrednik odpowiedzialny za czynności pośrednictwa (17788)