Mieszkanie do wynajęcia "Na Słonecznym" w Opolu

Do wynajęcia przytulne mieszkanie, rok budowy 2009, położone w nowoczesnym apartamentowcu osiedle "Na Słonecznym" przy ul. Krzemienieckiej w Opolu. Wjazd na teren Osiedla zabezpieczony bramkami na pilota.
Mieszkanie z ładnym widokiem, znajduje się na Ip. i stanowi nieruchomość na która składa się :
- wykafelkowana łazienka z wanną, meblami łazienkowymi, pralka, (łazienka z oknem),
- przedpokój – salon w którym znajduje się stolik RTV, na ścianie przyłącze do TV Sat i internetu, szafka przeszklona z pólkami, dwie szafki narożne, ława, – aneks kuchenny wyposażony w meble kuchenne, lodówkę, czteropalnikową indukcyjną kuchenkę elektryczną z dotykowym panelem, piekarnik, okap kuchenny, stół z krzesłami,
- sypialnia,
- duży balkon,
- piwnica (swobodnie pomieści dwa rowery itp.) Mieszkanie jest dobrze docieplone.
Czynsz wynosi 1250zł, do tej kwoty należy doliczyć opłaty administracyjne 380zł (zryczałtowane opłaty za ogrzewanie, wodę, wywóz śmieci, wszystkie opłaty administracyjne itp.) opłaty za prąd według faktycznego zużycia (w każdym miesiącu przychodzi faktura za zużycie średnio jest to ok. 40 – 50 zł).
Mieszkanie znajduje się w prestiżowej dzielnicy Opola. Wokół nowoczesne osiedla, domki jednorodzinne, Castorama, Biedronka, Dino, Polo, Galeria Turawa Park, Apteka, Szpital Wojewódzki, przedszkole i szkoła, przystanki autobusowe, trasy rowerowe przez las nad Jeziora Turawskie. Oferta bez pośredników – oszczędzacie Państwo na prowizji.
Serdecznie Polecam!!!