Mieszkanie do wynajecia Bydgoszcz Bartodzieje nowy blok

KOMFORTOWE MIESZKANIE W DOBREJ CENIE!! na Bartodziejach . Polecemy najem mieszkania na osiedlu zamknietym, monitorowanym z bramą na pilota . Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z nowej cegły z WINDĄ . Koszt najmu : czynsz najmu 1500 PLN plus prąd i czynsz administracyjnyCzynsz administracyjny wynosi 420zł na m-c . Lokal z nowoczesnym ekologicznym rozwiązaniem , pozbawiony gazu w zamian z kuchenką elektryczną na siłę.Przestronne pokoje o metrazach : salon( 22m2 ) z wyjściem na balkon,mały pokój ok. 11m2,kuchnia 8, 5m2 ,łazienka wraz z WC 4 m2 ,przedpokój 7, 3m2. Łącznie ok. 53 m2. Nowoczene wykończenia , pelne umeblowanie.
Pokoje w gładziach i panelach, umeblowane ( naroznik, sofa, stoliki, szafki, zestaw pod RTV, rolety, dywaniki).  Kuchnia z zabudową na miarę, w kaflach nowego typu ze sprzetem AGD( lodówka,zamrazarka,płyta elektryczna, piekarnik elektryczny ), oddzielna, nieprzechodnia , z oknem.
Łazienka wraz z WC z kabiną prysznicową w nowoczesnej aranżacji ( glazura i terakota nowego typu). Do mieszkania przynależą miejsce postojowe (ogrzewane) i komórka lokatorska ok.6m2. Bardzo atrakcyjna oferta , bardzo dobra lokalizacja (autobusy ,tramwaje) pełna miejska infastruktura, bogate zaplecze handlowo-usługowe, szkoły,przedszkola w najbliższej okolicy. Wolne od zaraz.