mieszkanie do własnej aranżacji w bardzo dobrej cenie

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA PŁACI SPRZEDAJĄCY!!! Mieszkanie 42,6m2 , pokój z aneksem 19,8m2, sypialnia 9,8m2, łazienka 5,4m2, przedpokój 7,6m2, balkon 4,9m2. Ogrzewanie i ciepła woda z kotłowni w bloku (brak piecyków gazowych w mieszkaniach). Możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie od 23000 zł. Inwestycja obejmuje budynek mieszkalny wielorodzinny o bryle dopasowanej do kształtu działki, na planie litery ?U? z wewnętrznym dziedzińcem. Od strony południowej, wschodniej i zachodniej budynek posiada otwarte balkony. Ściana północna, odsunięta od granicy działki na 3,0m. Budynkowi nadano zwartą formę o niewielkiej kubaturze, która nie będzie dominować w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Skrzydła wschodnie i zachodnie są czterokondygnacyjne, część środkowa trzykondygnacyjna, wszystkie przykryte dachem płaskim, mieszczą 32 lokale mieszkaniowe. Budynek wpisuje się w otaczający charakter zabudowy niewielką kubaturą i funkcją tylko mieszkalną. Zastosowanie tynków o stonowanej kolorystyce na elewacjach wtapia obiekt w naturalny krajobraz otoczenia.
Konstrukcja budynku zaprojektowana jest jako układ słupowo-płytowy z żelbetowym jednokondygnacyjnym garażem podziemnym. Wypełnienia ścian zewnętrznych z porothermu, zaś ściany wewnętrzne z Silki i cegły pełnej z wyłączeniem trzonów komunikacji pionowej.
Budynek wzniesiony będzie w tradycyjnej technologii- co zapewnia niskie koszty eksploatacji, a podziemny garaż oraz zaprojektowane kwietniki i zieleńce są przejawem dbałości o dobre samopoczucie i wygodę przyszłych mieszkańców. W ofercie również większe metraże mieszkań.