Mieszkanie Chełm - Słowackiego - przy parku - blisko centrum

SUPER OFERTA! ŚWIETNA LOKALIZACJA!
Bardzo ładne, przytulne, ocieplone mieszkanie przy parku i blisko centrum! Możliwość POWIĘKSZENIA MIESZKANIA aż o ok. 25 m!!!
Z pełnym WYPOSAŻENIEM!
Nowe drzwi antywłamaniowe PORTA DRZWI!
PIWNICA ponad 18 m!!!
W najbliższym czasie w bloku zostanie wykonane centralne ogrzewanie – kaloryfery oraz ciepła woda!!! Sprzedam bardzo przytulne, ładne i zadbane mieszkanie o metrażu 37,41 m2 umiejscowione na poddaszu (2 piętro) bloku przy ul. Juliusza Słowackiego.
Mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Chełma, tuż przy parku XXX-lecia, bardzo blisko centrum. Ponadto w bliskiej okolicy znajduje się Bazylika NMP, dom kultury, kino, szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące, a także ścieżki spacerowe. W skład mieszkania wchodzi: – duży pokój (okna na południowy – wschód);
- kuchnia (okna na południowy – zachód);
- łazienka z wc (okna na południowy – zachód);
- przedpokój; W mieszkaniu zostały wymienione drzwi wejściowe na antywłamaniowe firmy PORTA DRZWI. Niewątpliwym atutem jest także możliwość powiększenia mieszkania poprzez zaadaptowanie poddasza o powierzchni około 25 m2! tworząc w ten sposób dodatkowy pokój o dużej powierzchni.
Do mieszkania przynależy również duża piwnica o powierzchni 18,13 m2. Mieszkanie ogrzewane elektrycznie. Mieszkanie zostało również ocieplone od wewnątrz.
Ciepła woda – bojler elektryczny. Jednakże w ostatnim czasie na zebraniu wspólnoty została podjęta uchwała o zrobieniu w bloku centralnego ogrzewania (kaloryfery oraz ciepła woda). Będzie to zrobione jeszcze w tym roku bądź w następnym. Parkiet drewniany – cyklinowany. Mieszkanie sprzedajemy z pełnym wyposażeniem:
- meble w kuchni wraz ze sprzętem AGD (lodówka, kuchenka gazowa – gaz z butli);
- łazienka z pełnym wyposażeniem (m.in. wanna, pralka);
- meble w pokoju (duża szafa – drzwi przesuwane, komoda, stół z 6 krzesłami, duża narożna kanapa, regał na książki); Możliwość wprowadzenia się od zaraz.
Cena do negocjacji.
Pośrednikom serdecznie dziękujemy! :)