Mieszkanie 67,3m2 Gdynia Obłuże Turkusowa

Szczegółowy opis dostępny na stronie: www.tur17.pl.tl Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w dzielnicy Obłuże.
Blok wybudowany przez dewelopera EKOLAN , oddany do użytku w 2005 roku. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Do bloku przynależy parking ogólnodostępny. Budynek jest pod opieką ochrony fizycznej – całodobowo !!! W budynku znajdują się 2 nowoczesne ciche wndy.
Mieszkania oddzielone sa od siebie dodatkowo płytami HERAKLIT co powoduje, że nie słychać odgłosów dobiegających z sąsiednich mieszkań. Na pierwszym poziomie ogródek – patio dla dzieci – dostępny tylko dla mieszkańców. Własnościowe 3 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 67,3m2.
Pokój dzienny z aneksem kuchennym 29,8m2
Pokój 11,4m2 Pokój 10m2 Łazienka 4,5m2 Przedpokój 8,3m2 Pomieszczenie gospodarcze 3,7m2 Balkon 2,9m2 W cenie mieszkania: Kuchnia – zabudowa w jasnym kolorze, sprzęt Whirlpool (lodówka, płyta elektryczna, piekarnik, okap, zmywarka) KLIMATYZATOR ! Łazienka – zabudowa w jasnym kolorze, pralka do zabudowy Whirlpool, szeroka kabina prysznicowa 110cm !!! Przedpokój – zabudowa szafa KOMANDOR szeroka 3 drzwiowa 165cm. Pomieszczenie gospodarcze – półki w zabudowie KOMANDOR Panele w pokojach, przedpokoju i aneksie kuchennym Kafle w łazience (podgrzewane elektrycznie DEVIREG) ,pomieszczeniu gospodarczym i balkonie. Drzwi wewnętrzne Porta. Do mieszkania należy pomieszczenie gospodarcze (z wejściem z mieszkania) o powierzchni 3,7m2. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa z możliwością dokupienia 1 lub 2 miejsc postojowych w cenie 25 i 20 tyś. Drzwi wejściowe antywłamaniowe DIAMENT klasy C – zniżka przu ubezpieczeniu mieszkania. Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane: W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum. W odległości 400m sklepy w tym całodobowy i Biedronka, ryneczek i apteka.
Szczegółowy opis dostępny na stronie: www.tur17.pl.tl