MIESZKANIE 37 m, 2 pokoje z kuchnią, w centrum Pruszkowa do sprzedania

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 37 m, w centrum Pruszkowa k/ Warszawy, na tzw. wysokim parterze (ok. 2,10m). Mieszkanie ustawne, do każdego pomieszczenia osobne wejście z przedpokoju. Pokoje – duży, kwadratowy pow.16 m, mały prostokątny pow. 8m. Kuchnia kwadratowa widna pow. 5 m połączona z duzym pokojem jak na zdjęciu. Łazienka pow, 3m. z wanną. Przedpokój kwadratowy. Do mieszkania należy również piwnica w tej samej klatce.
Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe, z możliwością założenia ksiegi wieczystej. Czynsz w całosci razem z oplatą za TV kablową – obecnie (1 zameldowana osoba) 360 pln. W mieszkaniu: 1 linia telefoniczna stacjonarna, gaz i woda miejska, nowe wymienione okna oraz drzwi wejściowe, centralne ogrzewanie z nowymi termostatami, własne wodomierze, wymienione piony wszytkich rur. Na podłodze w pokojach i przedpokoju – klepka dębowa, w kuchni kafelki, w łazience kafelki i terakota. Klatka odnowiona, spokojna – rodziny i starsze małżeństwa. Domofon, wózkarnia. Otoczenie:mieszkanie w centrum Pruszkowa, klatka wychodzina duże zielone i ciche podworko z placem zabaw. Obok szkoły, kilka przedszkoli, duzo mniejszych i sieciowych sklepów w centrum miasta (m.in. Alma, Carrefour, Lidl, Społem, Biedronka, Rossman, Żabka, Mc Donald); kilka restauracji, pizzerii, siedziby kilkunastu banków, bankomaty Euronet, kościół, osrodek zdrowia i kilkanaście prywatnych gabinetów lekarskich, 2 szpitale, kilka szkół językowych, kilka strzezonych parkingów na terenie miasta, targ z owocami i warzywami od okolicznych rolników w każdy wtorek i piatek.
Urząd Miasta i Gminy Pruszków, ZUS, Urząd Skarbowy na miejscu. Dwa duże parki miejskie – jeden w mieście z placami zabaw dla dzieci i miejscami do wypoczynku; drugi park niedaleko stacji WKD – z jeziorami, Muzeum Starozytnego Hutnictwa Mazowieckiego, Kinem letnim oraz kafejką na brzegu. Bezpośredni autobus do CH Janki kilka razy dziennie. W okolicy mozliwość fajnych wycieczek do miasteczek-ogrodów lub lasów połozonych na trasie WKD – Podkowa Leśna, Otrebusy, Kanie (20 min jazdy). Dojazd: z mieszkania do pociągu KM i szybkiej kolei miejskiej dojście 12 min (dojazd do Warszawy 23 min); z mieszkania do kolejki WKD dojście 18 min ( dojazd do Warszawy 35 min). W razie pytań – proszę o telefon na 1 dzień wczesniej i umówienie się na obejrzenie mieszkania.
Mozliwość negocjacji ceny oraz pozostawienia niektórych mebli oraz urzadzeń domowych. Mieszkanie może być z mojej strony dostępne w ciągu max. miesiąca od podpisania umowy wstepnej zakupu u notariusza i wpłacenia zaliczki. pozdrawiam