Mieszkanie 3 pokoje, parter, blisko centrum - KUPUJĄCY 0% PROWIZJI

! KUPUJĄCY 0% PROWIZJI !! Więcej ofert na: www.nieruchomosci-lesniak.pl Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie usytuowane na parterze bloku przy ulicy Skalskiej w Olkuszu. Powierzchnia mieszkania wynosi 46,33m2 na którą składają się: 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka razem z WC oraz przedpokój. W 2012 roku przeprowadzono generalny remont kuchni, który obejmował wymianę instalacji elektrycznej, położenie płytek ceramicznych na ścianach oraz podłodze, założenie oświetlenie halogenowego. Ściany w mieszkaniu w gładziach gipsowych, na podłogach panele podłogowe oraz płytki ceramiczne. Wszystkie okna PCV. Łazienka w płytkach ceramicznych z kabiną prysznicową. Z jednego z pokoi wyjście na balkon. Ogrzewanie elektryczne – zamontowany licznik dwustrefowy. Niski czynsz ok. 260zł/ 4 osoby (obejmuje zaliczkę na wodę zimną, wywóz śmieci, fundusz remontowy). Przynależna piwnica o pow. ok. 8m2. Forma własności: lokal stanowiący odrębną nieruchomość z KW bez obciążeń. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu sklepy, markety, przedszkole, bank, szkoły, przystanek komunikacji miejskiej. Idealne połączenie w stronę Krakowa oraz Katowic. W pobliżu bloku liczne parkingi. !! ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA !! Wszystkie szczegóły oferty ustalono na podstawie wypowiedzi lub dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Leśniak Joanna, numer licencji 14548. NIERUCHOMOŚCI JOANNA LEŚNIAK
Profesjonalna obsługa transakcji kupna — sprzedaży nieruchomości.
Weryfikacja i regulowanie stanu prawnego sprzedawanych nieruchomości. KREDYTY HIPOTECZNE i GOTÓWKOWE – BEZPŁATNE doradztwo i pomoc w uzyskaniu atrakcyjnych kredytów na zakup nieruchomości, budowę. Pomagamy w załatwieniu formalności.
Możliwość wyboru spośród ofert wielu banków. BIURO:
Olkusz ul. Króla Kazimierza Wielkiego 60
(SILVER dawny budynek policji , obok poczty) SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.