Mieszkanie 2 pokojowe Łaziska Górne

Przedstawiamy Państwu bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 43,79 m2 w centrum Łazisk Górnych.
Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze jest ciche mimo bliskości centrum miasta, posiada nowe plastikowe okna w górnej części wykończone łukiem.
Duży bardzo ustawny jasny salon oraz drugi pokój połączony z kuchnią, przyciąga swoim ciepłym klimatem i światłem dnia wpadającym przez dwa duże okna.
Mieszkanie jest bardzo ciepłe dzięki centralnemu ogrzewaniu wraz z wodą z sieci miejskiej.
Łazienka nie wymaga żadnych nakładów finansowych w pełni wyposażona z kabiną prysznicową z hydro masażem i podświetleniem, na podłodze i ścianach gustowne kafelki. Dużym plusem w łazience są dwa okna, dzięki którym praktycznie nie ma potrzeby włączania światła podczas dnia.
Całe mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane, na podłogach położono panele, na ścianach tynki i gładzie.
Drzwi wejściowe wymieniono na nowe antywłamaniowe z atestem. Czysta klatka schodowa oraz spokojne sąsiedztwo to z pewnością kolejny atut.
Świetna lokalizacja budynku pozwala korzystać z bliskości licznych punków usługowo – handlowych, szkoły, przedszkola, kościoła, komunikacji miejskiej. Nie ma problemu z parkowaniem i wyjazdem na główne arterie miasteczka. BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DO OGLĄDANIA !!!
TU SIĘ DOBRZE MIESZKA !!!