Mieszkanie 2 pokoje, Borne Sulinowo, ul. Wojska Polskiego

Mieszkanie rozkładowe, jasne, słoneczne, o pow. 47,6 m2 – spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą – administrator budynku Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zachęta".
W skład mieszkania wchodzą:
- 1 pokój z balkonem – na podłodze nowa wykładzina dywanowa, szafa w zabudowie stałej z lustrem; – 2 pokój – na podłodze panele, na ścianach tapeta, meble pokojowe; – duża kuchnia – terakota, glazura w części roboczej, na pozostałych ścianach panele, meble kuchenne na wymiar, kuchenka elektryczna MEFF, okap, pralka i lodówka Amica, zlewozmywak 1-komorowy z ociekaczem; – łazienka z wc – terakota, glazura, na suficie panele z oświetleniem halogenowym, kabina prysznicowa, umywalka, muszla; – przedpokój – na podłodze, ścianach i suficie panele, halogeny. W całym mieszkaniu okna drewniane, ogrzewanie (podzielniki ciepła) i ciepła woda (liczniki) z sieci.
Opłaty miesięczne na dzień 01.02.2013 r wynoszą ok. 320 zł miesięcznie (w tym fundusz remontowy, zaliczka na c.o., utrzymanie części wspólnych, wywóz nieczystości).
Właściciel mieszkania korzysta z piwnicy o pow. ok. 7 m2. Wynagrodzenie pośrednika ponosi Sprzedający.
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Oferta znajduje się pod opieką pośrednika z numerem licencji 4396.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).