Metalofon językowy TONGTANG ™ (tank drum, hang drum) - na zamówienie

Hang drum szwajcarskiej firmy PANArt podbija swoim brzmieniem serca i umysły wszystkich, którzy zetkną się z jego uwodzicielskim dźwiękiem. Instrument ten jest jednak drogi i trudno dostępny. Metalofon językowy TONGTANG ™ oferuje brzmienie nieco podobne do Hanga, ale o własnym, niepowtarzalnym charakterze.
Spontaniczne reakcje słuchaczy skłaniają do określenia brzmienia instrumentu TONGTANG ™ jako niesamowite, przepiękne i cudowne. Kilkuminutowe przebywanie w aurze dźwięków instrumentu TONGTANG ™ wycisza, uspokaja, łagodzi napięcia i sprowadza wewnętrzny uśmiech. Gra na nim dostarcza niezapomnianych wrażeń i uzależnia (sic!), trudno się oderwać, ale w zamian relaksuje i oczyszcza dogłębnie umysł. Więcej informacji znajdziesz na http://tongtang.pl Zapraszam!
Projektant i wytwórca metalofonu językowego TONGTANG ™ Uwaga! Instrument wykonywany jest ręcznie, wyłącznie na osobiste zamówienie. Czas realizacji do dwóch tygodni. Jeżeli planujesz wyjątkowy i niepowtarzalny prezent Mikołajkowy lub Świąteczny zamów TONGTANG ™ już dziś!