Marshall Vs 102r Valvestate

Witam.
Dziś do zaoferowania mam świetne combo, jakim jest Marshall 102r, z tak szanowanej i udanej serii Valvestate. Jest to model z serii drugiej, która oferuje więcej dołu i mocniejszy przester. Combo jak i głośniki wyprodukowane były w Anglii. Jakość wykonania w porównaniu do produktów Made In China jest powalająca co po prostu słychać. Brzmienie:
Combo bije na głowę, wzmaki dużo droższe. Czuć w nim brzmienie Marshalla, którego nie uraczymy w nowych combach do podobnej kwoty. Jest to konstrukcja hybrydowa, posiada lampę, która nie sprawia że wzmacniacz brzmi lampowo, lecz skłamałbym mówiąc, że nic nie daje. Wzmacniacz świetnie sprawuję się w metalu, jednak ze względu na piękny clean oraz Marshallowy crunch polecę go wszystkim tym, którzy potrzebują profesjonalnego brzmienia za rozsądne pieniądze. Clean jest ciepły oraz klarowny, słychać to mlaśnięcie. Kanał Od1 to lżejszy przester, na którym już możemy ukręcić hardrockowe brzmienia, a nawet metalowe oraz lekką chrypkę. Ten przester sprawdzi się przede wszystkim w muzyce rockowej, bluesowej, hardrockowej oraz nie ekstremalnym odmianom metalu. Kanał Od2 to cięższy przester, którego zakres pozwoli przejść z rocka do potężnego metalu. Przester jest mięsisty i nie brzmi płasko. Sprawdzi się wielu odmianach metalu dzięki gałce Counur, która diametralnie potrafi zmienić charakter przesteru. Bez problemu ukręcimy, nowoczesne brzmienia jak i typu Vintage.
Bardzo dużym plusem wzmacniacza jest korekcja, gdyż to ona sprawia że wzmacniacz jest tak uniwersalny. Wszystko dopełnia genialny reverb (osobny dla kanału clean i Od), który urozmaici nasze intra, solówki lub kto co ze chce. Wzmacniacz spokojnie przebija się przez perkusję. Brzmi klarownie i nie dusi się, harmoniczne brzmią pełnie i bardzo dobrze. A dzięki pętli, efekt dogaduje się z wszelkimi kostkami, multiefektami, kaczkami itp. Stan:
Wzmacniacz używany był na próbach, gdzie świetnie się sprawował. Nigdy nie rozkręcany na maxa. Używany był przez osobę kompetentną która wie jak dbać o sprzęt. Jak na ten wiek stan wizualny jest bardzo dobry. Dorwać obecnie ten wzmacniacz w takim stanie to rzadkość. Wzmacniacz prezentuje się potężnie i z klasą co już widać na zdjęciach. Możliwości:
Moc 100W. Przedwzmacniacz na lampie. Trzy kanały: clean, overdrive1, overdrive2 z oddzielną regulacją głośności dla każdego kanału i oddzielnym EQ dla kanału czystego i kanałów przesterowanych. Wbudowany REVERB – również oddzielna regulacja dla kanału czystego i kanałów przesterowanych. Przycisk POWER DIMENSION pozwalający uzyskać pełne brzmienie przy ściszonym wzmacniaczu (o dziwo używam go również gdy wzmacniacz chodzi głośniej). Potencjometr FX LOOP regulujący siłę sygnału efektu z równoległej pętli efektów. Dwa głośniki CELESTION – Marshall Gold 12 cali. Wyjścia: FX LOOP (SEND/RETURN), LINE OUT (z emulacją kolumny), HEADPHONE – do ćwiczenia np. w bloku. Wyjście bezpośrednio z końcówki mocy na dodatkową kolumnę głośnikową. W skład zestawu wchodzi:
- combo Marshall Vs 102r
- kabel zasilający
- footswitch z długim kablem, bardzo solidny Opinie na temat wzmacniacza:
http://recenzjegitar.pl/marshall-valvestate-102r/ A tu próbki wzmacniacza z serii Valvestate:
https://www.youtube.com/watch?v=BeOJ4g03ytc Transport kurierem na koszt kupującego. Zapraszam, gdyż naprawdę warto !