MARKI - Czarna Struga - działka budowlana - 2666m.kw.

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2666 m2 w Markach – Czarnej Strudze, przy ulicy Spacerowej. Dopuszczalna zabudowa: jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa do 2,5 kondygnacji.
Normatyw zabudowy dla tego terenu to 650 m2. (działkę można podzielić więc na trzy-cztery mniejsze). Działka jest pusta, nieogrodzona, w kształcie trapezu. Media: prąd, gaz miejski, wodociąg miejski (bezpośrednio przy działce),kanalizacja własna (w planach podłączenie okolicznych terenów do kanalizacji miejskiej). Bardzo dogodna i atrakcyjna lokalizacja; ok. 300 m od pętli autobusu podmiejskiego 718, (zaczynającego trasę na przystanku Ratusz Arsenał w Warszawie) również komunikacja miejska nocna, w odległości ok.50 m. krystalicznie czysta rzeczka Czarna, naprzeciwko działki wejście do rezerwatu przyrody Puszcza Słupecka.
Doskonałe, czyste powietrze, cisza, spokój, w najbliższym sąsiedztwie niska zabudowa, obszary leśne. Cena za całość: 779.000 zł.
Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo 6156