Maciej Pisuk - Paktofonika (+autografy Rahima i Fokusa)

Maciej Pisuk – Paktofonika – Przewodnik Krytyki Politycznej (+ autografy Rahima i Fokusa) Książka została podpisana przez Rahima i Fokusa podczas jednego ze spotkań autorskich w 2009 roku. UWAGA: Możliwy odbiór osobisty w Zielonej Górze
Jest możliwość wysyłki listem priorytetowym. Wówczas do ceny należy dodać 6 zł. Opis: Dramatyczna opowieść o najważniejszym zespole hip-hopowym w Polsce. Rozgrywająca się w Bogucicach i Mikołowie oraz w rzeczywistości medialnej historia Magika, Rahima i Fokusa, czyli trzech być może najbardziej charakterystycznych reprezentantów swojego pokolenia i czasów transformacji. Prawdziwych bohaterów naszych czasów. Nieznane dotąd fakty, wydarzenia, anegdoty, interpretacje, które rzucają nowe światło na dzieje autorów kawałka "Jestem bogiem". Na kanwę fabularną składają się przede wszystkim ukazane z perspektywy Rahima oraz Fokusa dzieje życia i samobójczej śmierci Magika – najbardziej wyrazistej postaci polskiej kultury przełomu wieków.
Tom bogaty w materiał wizualny, którego do tej pory nie znali fani, m.in. skany zeszytów z tekstami Magika i Rahima, fotografie rodzinne, klatki z niepublikowanych filmów. Efekt kilku lat pracy faktograficznej i literackiej Macieja Pisuka.