M-5 na Armii Krajowej k/Arnicy z windą

Niezwykle przytulne mieszkanie o powierzchni 73,10 m2 zlokalizowane na II piętrze w spokojnej okolicy tuż przy przychodni ANICA. W mieszkaniu znajdują się trzy ustawne pokoje, kuchnia połączona z pokojem , łazienka i oddzielne WC oraz balkon. Okna wymienione na plastykowe w 2014 roku, wychodzą na północ i południe co sprawia, że mieszkanie jest naturalnie oświetlone od południa. Rozkład mieszkania będzie idealny dla większej rodziny, bądź osób szukających przestronnego mieszkania. W najbliższej okolicy znajdują się m. in. przychodnia lekarska, apteka, kościół, liczne sklepy, supermarkety (np. Biedronka czy Carrefour) oraz przystanek komunikacji miejskiej. W całym mieszkaniu położony jest parkiet jesionowy w bardzo dobrym stanie, w kuchni i łazience glazura i terakota, a w przedpokoju na ścianach boazeria, również w bardzo dobrym stanie. W cenę mieszkania wchodzą dodatkowo zabudowane, duże szafy w przedpokoju oraz meble i sprzęt AGD widoczne na zdjęciach. Całość gotowa do zamieszkania. Czynsz w wysokości 500,72 zł, w którego skład wchodzi: centralne ogrzewanie, fundusz remontowy i eksploatacyjny i inne drobne opłaty.
Stan prawny: spółdzielcze-własnościowe. Już dziś umów się na obejrzenie mieszkania! To nic nie kosztuje!
Nie pobieramy prowizji od Kupującego! W biurze KOMOROWSKI NIERUCHOMOŚCI płacisz tylko właścicielowi nieruchomości uzgodnioną z nim cenę, bez żadnych dodatkowych opłat.
Pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.
KOMOROWSKI Biuro Nieruchomości
Pl. T. Kościuszki 13 (I piętro), 06-400 Ciechanów
www.komorowskinieruchomosci.pl
Nr licencji 17774 Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny i ma jedynie charakter informacyjny.