M-4 rozkładowe Chojny

Bardzo atrakcyjne wygodne – rozkładowe mieszkanie trzypokojowe w budynku wielorodzinnym czteropiętrowym, w dzielnicy Górna, na osiedlu Chojny przy ul. Mieszczańskiej. Świetna lokalizacja w bliskim sąsiedztwie rozwinięta infrastruktura niedaleko krańcówka Kurczaki (tramwaje linii 6, 15, 16, 16a, autobusy 70, 75, 52) pawilony handlowe i usługowe (sklepy spożywcze, apteki, salony kosmetyczny, fryzjer,banki) oraz budynki użyteczności publicznej (żłobek, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, przychodnie lekarskie oraz poczta), w pobliżu Centrum Zdrowia Matki Polki, Zaletą lokalizacji jest duża ilość terenów zielonych – Stawy Jana. Opłaty do Spółdzielni 550 zł, plus prąd według zużycia
Wymagana kaucja w wysokości 2000 zł
Budynek ocieplony , klatki schodowe wewnątrz budynku malowane w listopadzie 2013 r., wymienione drzwi wejściowe i instalacja domofonowa). Budynek jest wyposażony w instalacje: elektryczną, wodno – kanalizacyjną, gazową, c.o., domofon,sieć telewizji kablowej i internetową,. Opis lokalu Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze budynku, z oknami zwróconymi na stronę południową i północną. Po stronie południowej znajduje się balkon z metalową balustradą i posadzką wyłożoną płytkami mrozoodpornymi. Mieszkanie w pełni rozkładowe (nie ma żadnych pomieszczeń przechodnich). Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki , WC i przedpokoju. Mieszkanie jest czyste i zadbane. W mieszkaniu do dyspozycji najemców jest lodówka, pralka, kuchenka gazowa. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 62,00m2, w tym:
Pokój 1 20,37 m2
Pokój 2 15,11 m2
Pokój 3 10,00 m2
Kuchnia 6,19 m2
Przedpokój 5,08 m2
Łazienka 2,94 m2
WC 1,16 m2 Wysokość pomieszczeń ..2,50m
Stolarka okienna – PCV.
Stolarka drzwiowa: drewniana częściowo przeszklona, drzwi. Drzwi podwójne wejściowe stalowe , wewnętrzne drewniane.
Podłogi:
parkiet w pokojach, łazienka, kuchnia – płytki. Ściany – gładzie gipsowe.
Sufity – gładzie, .
Łazienka: płytki ceramiczne na podłodze, ściany płytki ceramiczne, armatura i wyposażenie standardowe (kabina prysznicowa, umywalka, toaleta,).
Kuchnia: płytki ceramiczne na podłodze, ściany płytki ceramiczne, zlewozmywak umeblowana, kuchenka gazowa, lodówka i zamrażarka .
Grzejniki z termoregulatorami.
Instalacje:
-wodno kanalizacyjna
-centralnego ogrzewania
-elektryczna
-telefoniczna
-domofon
-gazowa
Zapraszamy do oglądania lokalu mieszkalnego i negocjacji;
PAGARD
*Informacje zawarte w opisie są podane przez właściciela i maja charakter informacyjny.