Luksusowy domek / posesja do wynajęcia

Szukasz odpoczynku w prawdziwie spokojnym otoczeniu, cenisz dyskrecję i wysoki standard? Znalazłeś odpowiednie miejsce na Kaszubach, w Starej Kiszewie. Oddajemy do Państwa dyspozycji całoroczny dom, o pow. ca. 80 m2, na w pełni ogrodzonej działce o powierzchni 1,2 ha. Działka jest całkowicie otoczona laskiem iglastym, przez co możecie Państwo poczuć się całkowicie swobodnie. Na terenie posesji znajdują się: – Dom parterowy, przeznaczony dla 6-8 osób, a w nim: – pokój dzienny ok. 40 m2 – telewizja Cyfrowy Polsat – aneks kuchenny – lodówka z zamrażarką – kuchenka mikrofalowa – kuchnia gazowa – 2 sypialnie, w tym jedna z osobnym wejściem z zewnątrz – łazienka z prysznicem – *** sauna fińska *** – ogrzewanie (własna kotłownia)
- zarybiony staw o powierzchni 12 arów (w nim: karpie, liny, karasie) z oświetlonym pomostem oraz dostępną łodzią wiosłową
- zadaszona grilownia z miejscami siedzącymi dla 10-15 osób
- wydzielone miejsce na ognisko
- możliwość parkowania kilku samochodów na terenie posesji. W promieniu 3 kilometrów od domu, znajduje się 5 jezior. Koszt wynajmu całej posesji: 280 zł / dobę.
Niższa cena w przypadku wynajęcia na czas co najmniej 7 dni. Kontakt: Strona www *** http://alexfarm.pl/domek ***