luksusowy dom na wsi pod Legnicą - 10 min.

Oferujemy do sprzedaży luksusowy dom o powierzchni całkowitej 260 m², zlokalizowany we wsi w obrębie Gminy Lubin – w połowie drogi pomiędzy Legnicą a Lubinem na działce o powierzchni 13 arów. Dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, zbudowany w roku 2001, według projektu WB3450, zakładającego przestrzenne wnętrze i światło. Na parterze na podłodze polerowany gres, okna drewniane z roletami antywłamaniowymi, drewniane drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, drewniane schody bukowe. Wszystkie parapety z granitu.
Na parterze znajduje się: przestronny salon z pięknym marmurowym kominkiem , jadalnia, kuchnia, duży holl z szafą garderobianą oraz toaleta. Parter połączony jest korytarzem z senioratką, stanowiącą odrębny lokal mieszkalny, składający się z dwóch pokoi, łazienki, odrębnej kuchni i wyjścia na taras. Powierzchnia senioratki to ok. 50m².
Na piętrze znajdują się trzy duże sypialnie, każda z balkonem, obszerny pokój/gabinet, garderoba oraz pokój kąpielowy.
W cenie nieruchomości umeblowanie, całe wyposażenie kuchenne oraz zabudowa garderobiana na parterze i na piętrze.
Dom posiada wszystkie media: gminną wodę i kanalizację, gaz z sieci oraz prąd. Ogrzewany jest przeważnie wydajnym kominkiem oraz alternatywnie piecem gazowym dwufunkcyjnym.
Posesja całkowicie ogrodzona, wybrukowany podjazd do wolnostojącego garażu dwustanowiskowego, brama wjazdowa zdalnie sterowana. Dom otacza przepiękny, zadbany ogród, obsadzony roślinami i krzewami ozdobnymi. Posadowiony jest w cichym i spokojnym miejscu, w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych. Doskonały dla rodziny, nawet wielopokoleniowej. Blisko szkoła, przedszkole, dogodny dojazd do Lubina i Legnicy – 10 min. w każdą ze stron.
Cena domu 890 000 zł – do negocjacji. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ.
Nr oferty w biurze DO-180. Kontakt-Edyta Witkowska BN MANHATTAN, Legnica, ul. Mickiewicza 1a/11, licencja zawodowa- 18967.