Luksusowy apartament z garażem na os. Leśnym

LUKSUSOWY APARTAMENT Z GARAŻEM NA OS LEŚNYM
Mieszkanie o powierzchni 82,5 m2 położone na I pietrze w nowym bloku. W cenę mieszkania wliczony jest duży garaż 22 m2 , który mieści się pod blokiem.
UKŁAD:
1. SALON połączony z kuchnia i jadalnią – okna na stronę zachodnią
2. SYPIALNIA – okna na stronę wschodnią.
3. POKÓJ
4. KUCHNIA – z jadalnią
5. ŁAZIENKA z wanną i prysznicem
STANDARD WYKOŃCZENIA:
Mieszkanie wykończone jest bardzo wysoki, na podłodze w korytarzu, kuchni, łazience- gres, w kuchni wyspa, blat kuchenny czarny, nakrapiany, kamienny. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem. W cenę mieszkania wliczony jest duży garaż 22 m2 , który mieści się pod blokiem, a z którego jest wejście/wyjście bezpośrednio na klatkę. Do podziemia garażowego jest wjazd bramą otwieraną na pilota. Mieszkanie zostało zaaranżowane przez architekta wnętrz.
LOKALIZACJA:
młode zielonogórskie osiedle zlokalizowane na przedmieściach. Spokojna i zielona okolica – sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, domy wolnostojące jednorodzinne i szeregowe oraz las. W odległości ok. 200 metrów od bloku znajduje się przystanek autobusowy z odjazdami w stronę centrum miasta. Na terenie osiedla znajduje się hotel ze spa, w którym działa m.in. kręgielnia, basen, klub fitness, restauracja, centrum konferencyjne. OPŁATY ZWIĄZANE Z UTRZYMANIEM MIESZKANIA: około 400 zł miesięcznie + media WALORY MIESZKANIA:
1. WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA.
2. WNĘTRZA USTAWNE I JASNE.
3. SPOKOJNA I BARDZO ZIELONA OKOLICA.
4. GARAŻ WLICZONY W CENĘ MIESZKANIA. POLECAMY I ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA !!! AGENT PROWADZĄCY:
Jacek Rymaszewski
www.apartament.net.pl Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nr licencji 1717