ŁOŚ, działki budowlane od 1171m², blisko Warszawa

Działki budowlane w ŁOSIU, 17 km od WARSZAWY Zielona okolica w powiecie Piaseczyńskim, gm. Prażmów okalana Chojnowskim Parkiem Krajobrazowym. W miejscowości przepływa rzeczka Jeziorka (700 m). Teren nie jest zalewowy. Działki od 1171 m² do 2230m².
Dwie działki (282/27 ma 1200m², 282/28 ma 1270m²), leżą bezpośrednio przy głównej ul. Prażmowskiej (DW722), reszta bezpośrednio za nimi z dojazdem drogą wewnętrzną. Cicha i spokojna okolica charakteryzuje się exluzywną zabudową. Działki budowlane z pozwoleniem zabudowy do wysokości pierwszej kondygnacji. Obecnie działki zostały oczyszczone z samosiejek i są gotowe do zabudowy. Zdjęcia satelitarne googla z 2012r. W przyległej drodze znajdują się przyłącza:
- energii elektrycznej
- wody
W niedługiej przyszłości planowane są inwestycje związane z dociągnięciem do Łosia gazu oraz zrobieniem kanalizacji. 350 m -> przystanek GimBusa (zabiera dzieci do Sz.Podstawowej i Gimnazjum w Prażmowie)
400 m -> Pizzeria/Restauracja
700 m -> najbliższe prywatne Przedszkole 750 m -> przystanek PKS (PKS Grójec jedzie bezpośrednio do Metra Wilanowska, PKS jeździ średnio dwa razy na godzinę)
1 km -> Sklep Spożywczo-Monopolowy w Łosiu, w tej samej odległości znajduje się sklep w Nowym Prażmowie
2 km -> stadnina koni znajduje się w tej samej miejscowości Zaledwie 17 km od granic Warszawy (do centrum stolicy 30 km)
3,5 km -> Prażmów (Gmina, Kościół, Przychodnia, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, liczne sklepy, Restauracje) 12 km -> PKP Piaseczno (Koleje Mazowieckie – bezpośrednie połączenie z WAWA Zachodnia, WAWA Śródmieście, WAWA Wschodnia oraz z Górą Kalwarią, Radomiem a nawet Skarżysko-Kamienna)
13 km -> Piaseczno (centrum)
15 km -> Centrum Handlowe Auchan/obok Fashion House 9 km -> Tarczyn
16 km -> Grójec
22 km -> Góra Kalwaria
23 km -> Centrum Handlowe JANKI (Ikea)
28 km -> Lotnisko Chopina Sprzedaję bezpośrednio!
Zainteresowanych proszę o kontakt. Zapraszam do obejrzenia działek.