Lokale użytkowe do wynajęcia na Bałutach

Numer oferty w biurze: CON 002070 Do wynajęcia powierzchnie nadające się na biura lub wszelką działalność produkcyjno-usługową. Pomieszczenia znajdują się w trzypiętrowym dawnym budynku produkcyjnym oraz w parterowym budynku przy portierni w okolicy ulic Limanowskiego i Urzędniczej.
Proponujemy wynajem lokali łącznie lub każdego z osobna. Do dyspozycji potencjalnego najemcy są: na parterze – 1. pomieszczenie o powierzchni 260 m2 doskonale nadające się pod magazyn, produkcję lub sprzedaż hurtową znajdujące się w głównym budynku. Cena 11 zł/m2 netto + media 2. dwa pokoje ( 20 i 10 ) o łącznej powierzchni 30 m2 ze wspólnym wejściem znajdujące się w budynku parterowym obok głównego budynku. Mniejszy 10 metrowy z węzłem sanitarno-gospodarczym. Cena 15 zł/m2 +media. na III piętrze w budynku głównym – 1. dwa pokoje o powierzchni odpowiednio 18 i 36 m2 na biura lub inną działalność. Cena 15 zł/m2 netto + media
2. dwa pokoje o powierzchni odpowiednio 40 i 16 m2 na biura lub inną działalność. Cena 12 zł/m2 netto + media
3. trzy pokoje (18, 18, 36) na biura o łącznej powierzchni 72 m2 ze wspólnym wejściem z głównego korytarza. Cena 14 zł/m2 netto + media.
W każdym przypadku właściciel pobiera jednomiesięczną kaucję brutto przy podpisywaniu umowy. Właściciel prywatny.
Budynek posiada windę towarową, parking i ochronę całodobową. Budynek posiada c.o., wodę (ciepła woda na bojler), kanalizację i pomieszczenia sanitarne. Nowe okna PCV.
Miejsce dobrze skomunikowane z centrum i pozostałymi dzielnicami miasta poprzez komunikację miejską i samochodową. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA TYCH LOKALI!!!