Lokal użytkowy do wynajęcia - sklep - lokal usługowy. Tanio!

Lokal użytkowy do wynajęcia – sklep – lokal usługowy. Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia w Kościanie. Proponowany lokal świetnie nadaje się zarówno na sklep jak i punkt usługowy.
Powierzchnia lokalu to idealne połączenie wygody i funkcjonalności opartej na 48 metrach kw. Lokalu posiada dwie witryny zwrócone w kierunku głównej ulicy miasta Kościana. Dają one duże możliwości w eksponowaniu zarówno sprzedawanych towarów jak i oferowanych usług.
Dzięki dużym oknom wystawowym wnętrze jest przestronne, jasne i słoneczne. LOKALIZACJA:
Wynajmowany lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Ścisłe centrum przy głównej ulicy (ul.Piłsudskiego) w ciągu handlowym biegnącym w stronę Rynku oraz w bliskim sąsiedztwie Targowiska. EKSPLOATACJA:
Dodatkowym koszt stanowią opłaty eksploatacyjne takie jak prąd – Lokal posiada taryfy dwustrefowe – osobny licznik
Koszt za wodę rozliczany jest w postaci ryczałtu 10 zł/mc. Wnętrze lokalu jest w dobrym stanie, nie wymagającym remontu. Lokal wyposażony jest w dyskretny kącik socjalny nie ograniczający przestrzeni ekspozycyjnej lokalu. Powierzchnia lokalu oraz układ prostokątny pomieszczenia pozwala zarówno na efektywne rozplanowanie ekspozycji towaru w przypadku sklepu jak i na wygodne rozmieszczenie wnętrza lokalu usługowo-biurowego. DODATKOWE INFORMACJE
Lokal handlowo usługowy dostępny jest w ciągu 2-3 dni!
Kącik socjalny wyposażony jest w toaletę z umywalką.
Witryny sklepowe są plastikowe oraz wyposażone są w rozkładane markizy.