Lokal na salon fryzjerski w sąsiedztwie kosmetyczki OKAZJA!!

Idealny lokal na salon fryzjerski w sąsiedztwie salonu kosmetycznego!!! Szanowni Państwo Przedstawiam ofertę najmu lokalu użytkowego przygotowanego pod salon fryzjerski. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w prestiżowej, odnowionej i bardzo dobrze znanej Andrychowianom Kamiennicy – Budynek NOT. Parametry lokalu: Powierzchnia podstawowa 23,6 m2 na dwa stanowiska, przygotowane podejście wodno-kanalizacyjne pod myjkę oraz umywalkę. Lokal klimatyzowany. Powierzchnia pomocnicza 53m2 – wspólna dla najemców na piętrze. Zawiera:
- umeblowany pokój socjalny z szafą garderobianą dla każdego z Najemców osobno, – klimatyzowana poczekalnie dla klientów;
- toalety oddzielnie dla klientów i personelu;
- wymagane pomieszczenie na środki czystości; Dostęp do lokalu oddzielną klatką schodową lub windą Infrastruktura w lokalu: możliwość dostępu do Internetu, poczekalnia wyposażona w nagłośnienie, budynek monitorowany i dozorowany. Reklama: Możliwość umieszczenia reklamy na elewacji budynku. Zalety LOKALIZACJI – Budynek NOT znajduje się przy głównej ulicy biegnącej przez miasto, jednocześnie jest to droga krajowa nr 52 (Bielsko-Biała-Kraków)
- Duży przepływ ludzi wokół budynku;
- Łatwy dojazd (dwa przystanki autobusowe w niedużej odległości)
- Własny bezpłatny parking
- Atrakcyjne położenie skupiające w najbliższym otoczeniu działalności handlowo-usługowe: Kaufland, Biedronka, MediaExpert, Aldi, Andoria MOT.
O Budynku NOT Budynek NOT jest Andrychowianom bardzo dobrze znany – była to Portiernia Zakładów Włókienniczych Andropol, który zatrudniał w czasach świetności 20% mieszkańców Andrychowa. W budynku mieściła się administracja Andropol, klub NOT, a w późniejszych latach znana wszystkim restauracja z salą weselną. Dziś po gruntownej rewitalizacji, budynek ma swoje nowe oblicze. Podczas remontu został znacząco podniesiony standard kamiennicy, a jednocześnie zachowano Jej unikalny charakter. W Budynku NOT znajdują się już działalności takie jak:
Apteka Andrychowska
Salon Firan NOT
Kawiarnia Stara Portiernia
Bądź Zdrów Centrum Medyczne
Salon Kosmetyczny Małgorzata Pracownia Piękna Dlaczego WARTO: – Atrakcyjne warunki współpracy
- Racjonalnie wykorzystana powierzchnia Dostępna powierzchnia całkowita z częścią wspólną aż 76,6m2 – czynsz 750zł netto Korzystasz z 1m2 za 9,79zł netto – Duży przepływ kobiet w budynku gabinet ginekologiczny, salon kosmetyczny, apteka, kawiarnia.
- Świetna lokalizacja
- Wysoki standard w niskiej cenie. Zapraszam do kontaktu i obejrzenia lokalu.
W budynku dysponuje również innymi lokalami