Lokal do wynajęcia przy ul. Zana TANIO!

Do zaoferowania mamy w pełni wyposażony lokal 65 m2 spełniający wszystkie wymogi sanepidu na wynajem 1000 zł/miesiąc ( do ceny należy doliczyć cenę wynajmu od spółdzielni wynoszącą 1780 zł). W lokalu usytuowanym nieopodal ul. Zana w Lublinie znajdują się : sala oraz WC dla klientów, duże zaplecze – kuchnia,zmywalnia, WC oraz szatnia dla personelu, korytarz,osobne pomieszczenie do przygotowania pieczarek- wszystko rozmieszczone zgodnie z planem lokalu.
Wynajmujący otrzymuję w cenie również dostęp do
- urządzeń gastronomicznych takich jak lodówki, zamrażarki, piec do pizzy, frytownice,zmywarka gastronomiczna i inne sprzęty.Do dyspozycji wynajmującego jest także Telewizor LCD 32 cale znajdujący się na sali konsumenckiej, monitoring lokalu ( 4 kamery) z możliwością podglądu przez internet oraz alarm. – Strony internetowej z drogim na rynku adresem www – pizza.lublin.pl przygotowywanej przez jednego z najlepszych informatyków z Lublina. Ponadto jest ona stale pozycjonowana przez firmę zewnętrzną dzięki czemu jest widoczna w TOP 3 Google pod frazami:
"Pizza Lublin","Pizzeria Lublin", "najlepsza pizza lublin","pizzeria w lublinie", "pizza w lublinie" oraz inne. – Kupujący dostaję także dostęp do innych materiałów promocyjnych lokalu takich jak bony,kupony rabatowe, inne projekty ulotek czy płatne zdjęcia z serwisu fotolia.
Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania, wystarczy do nas zadzwonić W grę wchodzi również opcja sprzedaży lokalu. Więcej info na aukcji : http://allegro.pl/lokal-do-wynajecia-lublin-przy-ul-zana-tanio-i3693572916.html