LOKAL do własnej adaptacji! SUPER LOKALIZACJA!

Wynajmę, świetny lokal mieszczący się na parterze przy ul. Nawojki 4/79 z dwoma osobnymi wejściami, w tym jedno bezpośrednio od strony ul. Nawojki (bezpośrednio przy miasteczku studenckim i katedry informatyki AGH). Przez ostatnie kilka lat siedzibę w nim miało biuro rachunkowe. Lokal zajmuję powierzchnię 67.82m2i w jego skład wchodzi 7 osobnych pomieszczeń: (4pokoje: duży pokój z osobnym wejściem od ul. Nawojki: 20,28m2, pokój 2: 6,90m2, pokój 3: 9,90m2, pokój 4: 8,5m2, łazienka:3,90m2, pomieszczenie pod kuchnie:8,64m2, przedpokój z wiatrołapem:9,71m2)
Mieszkanie posiada instalacje alarmową oraz okratowanie okienne, jest łącze UPC do Internetu oraz antena satelitarna, w pokojach na podłodze znajdują się panele. W łazience, holu i kuchni- płytki. Mieszkanie wyposażone jest w instalację: sanitarną, elektryczną, stolarkę okienną i drzwiową jak na zdjęciach. Dodatkowo w pomieszczeniu znajduje się roleta, umożliwiająca oddzielenie dużego pokoju (20,28m2) i kuchni od pozostałych pomieszczeń. (Idealne np. dla prowadzenia w tych pomieszczeniach działalności gospodarczej sklepowej) W przypadku podpisania umowy najmu na dłuższy okres czasu np. 5lat istnieje możliwość dowolnej własnej adaptacji lokalu pod własny interes (zburzenie ścianek działowych)- również istnieje możliwość lekkiej negocjacji ceny wynajmu. Od wewnętrznej strony bloku znajduje się parking, wjazd przez bramę- zamykaną na pilota lub kod dzięki której każdy klient zaparkuje bezpiecznie pod siedzibą lokalu. Lokal ogrzewany jest instalacją elektryczną, ustawianą automatycznie przez najemce z panelu elektronicznego – można zaprogramować ogrzewanie według 2-strefowej taryfy itp. Jeśli komuś bardzo zależy to za dodatkową opłatą jest możliwość podłączenia ogrzewania miejskiego. Czynsz do spółdzielni przypadku prowadzenia dotychczasowej działalności gospodarczej (biuro rachunkowe) wynosił całkowicie: 344, 85zł i zawierał w sobie kolejno: • Za mieszkanie: 117,15zł
• Za działalność gospodarczą: 227,70zł Cena wynajmu: 3000zł netto za całość z możliwością negocjacji w granicach rozsądku.