Line 6 Micro Spider

Na sprzedaż mały wzmaczniaczyk do ćwiczeń Line 6 Micro Spider. Jako, że to Line 6, to w tym krasnalku umieszczony jest cały multiefekt:) Dodatkowo może działać na baterie, co umożliwia zabranie go na jakiś wyjazd, czy choćby pogranie na ulicy. Stan pieca dobry, widać trochę śladów użytkowania, ale nie wpływają one na jego prace. W komplecie zasilacz- ma owinięte taśmą wejście kabla przy transformatorze, ale jest to jedynie kwestia usztywnienia żeby się nie zaginał.
Opis producenta:
Micro Spider to najnowsze i zarazem najmniejsze dziecko ze słynnej rodziny Pająków firmy Line 6
Niech Was nie zmylą jego niewielkie wymiary! Micro Pająk posiada 5 modeli wzmacniaczy, w tym jeden akustyczny(!), 6 efektów oraz equalizer
Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w tuner chromatyczny, wejście mikrofonowe z regulacją poziomu, wejście stereo (MP3/CD), wyjście słuchawkowe oraz wyjście do nagrywania POD 2.0 – style
Ważną cechą najnowszego Pajączka jest możliwość zasilenia jego 6 watowego wzmacniacza bateriami. Tym samym uzyskujemy najbardziej naładowane efektami i modelami wzmacniaczy przenośne combo gitarowe, które może nam służyć w każdym miejscu na Ziemi!
Micro Spider wyposażony został w 6,5" głośnik, dzięki czemu potrafi zrobić naprawdę sporo szumu wokół swojej pajęczej osoby!