Laney LX65R Combo gitarowe jak nowe + futerał GRATIS. Moc 65W!! OKAZJA

Witam, mam na sprzedaż praktycznie nieużywane combo gitarowe LANEY LX65R. Świetny tranzystorowy sprzęt dla kogoś kto myśli nie tylko o grze w domu ale również na scenie.
Porządny piec, nadaje się do wielu gatunków muzyki, plusem jest osobna korekcja obu kanałów (clean i drive, możliwe do zmieniania footswitchem). Kanał przesterowany, oprócz trzech gałek ma także guzik XTS, który zmniejsza ilość środka i dodaje trochę góry. Reverb również jest całkiem fajny. Wzmacniacz ma pętlę efektów, gniazdo na dodatkową kolumnę, słuchawki, footswitch i możliwość podłączenia mp3. W swoim przedziale cenowym na pewno jedna z bardziej atrakcyjnych propozycji. Podsumowując uniwersalny, głośny, praktyczny, całkiem ładnie brzmiący i każdy gitarzysta wkraczający w świat bardziej zaawansowanych tajników gitary i grający różne gatunki muzyki z pewnością będzie zadowolony.
Co odróżnia go od konkurencji to 12” głośnik CELESTION, który jest gwarantem jakości i cena za którą kupicie co najwyżej 30W a nie 65 jak w tym wypadku.
Dlaczego sprzedaję?
Piec kupiłem jakieś 3 lata temu nowy w GuitarCenter. Jednak pół roku po jego zakupie moja aktywność muzyczna wraz z pójściem na studia niestety się skończyła. Dlatego piec stoi nieużywany od 2 lat. Stał cały czas w skórzanym futerale który dodaję GRATIS więc nie jest zasyfiony, żadna gałka nie trzeszczy, wszystko jest czyste. Oczywiście wszystko sprawne w 100%, sprawdzałem gada świetnie.
Najzwyczajniej w świecie nie jest mi już do niczego potrzebny, dlatego chętnie przekażę go w dobre ręce.
STAN JEST IDEALNY JAK NOWY
Specyfikacja:
Moc 65 W RMS
Głośnik 12" Custom Celestion
2 kanały Clean / Distortion Reverb
Przełącznik nożny (w opcji)
Extreme Tone Shaping (EXT)
Wejście jack
Wejście phono na CD
Gniazdo słuchawkowe
Korekcja Bass, Middle, Treble dla każdego kanału
Waga 20kg
Wymiary 486 x 430 x 250 mm
Więcej info oraz opinie:

http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/wzmacniacze/comba-gitarowe/laney-lx65r

CENA DO DOGADANIA!
Nowy oscyluje w granicach 900 zł.
Jeśli ktoś ma rozsądną ofertę, zapraszam
Oczywiście polecam odbiór osobisty ze względu na cenę przesyłki. Piec stoi cały czas we Wrocławiu.