Ładne M-3 Śródmieście (os. Matejki) sprzedam

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe na czwartym piętrze bloku w bardzo dobrej lokalizacji – Śródmieście, os. Matejki, niedaleko osiedla akademickiego oraz uczelni – Wydział Matematyki, Fizyki, Biologii. Zarządzania, Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. OPIS OGÓLNY MIESZKANIA:
- powierzchnia 37,23 m.kw., pokoje po 12,7 m.kw., kuchnia 4,6 m.kw., łazienka 3,2 m.kw., przedpokój 4,0 m.kw., – częściowa amfilada – do dwóch pokoi i łazienki wejście z przedpokoju, do kuchni wejście z jednego z pokoi
- spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą
- blok czteropiętrowy z tzw. wielkiej płyty, rok budowy 1970
- mieszkanie posiada balkon oraz komórkę
- nowe okna PCV wystawione na południe
- w mieszkaniu pozostaje kuchnia pod zabudowę wraz ze sprzętem oraz bardzo duża szafa typu komandor!
- czynsz miesięczny obecnie wynosi ok. 375 zł miesięcznie przy 4 osobach z uwzględnieniem ogrzewania oraz wody ciepłej i zimnej czyli jak na warunki łódzkie jest bardzo niski
- media: gaz, prąd, TV kablowa i szybki internet
- mieszkanie jest zadbane, widne, ciepłe
- stalowe, solidne drzwi wejściowe z dwoma zamkami
- bardzo dobra komunikacja: tramwaje przy ul. Pomorskiej (linie: 15, 43) oraz autobusy przy ul. Strykowskiej (linie: 51, 53, 56, 57, 60, 67, 85), do Manufaktury 10 minut tramwajem, tyle samo autobusem do Galerii Łódzkiej – osiedle jest małe, czyste, bezpieczne z placem zabaw dla dzieci, parkingiem ze szlabanami. W pobliży znajduje się ośrodek AZS (m.in. korty tenisowe, pływalnia), szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, sklep Biedronka, Rossmann i wiele innych.
Mieszkanie nadaje się zarówno dla singla, rodziny jak również dla studentów. Jest naprawdę w bardzo dobrej lokalizacji, przytulne i dobrze się w nim mieszka.
Zainteresowanych zapraszam do oglądania. Cena podlega negocjacji. Pośrednikom i agencjom nieruchomości dziękujemy!