Kurs strzyżenia psów-Zostań profesjonalnym Groomerem !

Zostań profesjonalnym groomerem !
Zapraszamy na kurs strzyżenia psów w szkole groomingu perros.pl w Krakowie Jako jedyni w Polsce oferujemy aż 4 tygodnie praktycznych zajęć z psami ! ! ! U nas kurs kończy się egzaminem praktycznym. Nie wiesz jeszcze co chcesz w życiu robić lub robisz coś co nie przynosi Ci satysfakcji? Nasz kurs może odmienić Twoje życie ! Kochasz zwierzęta i chciałbyś pracować z psami? Dlaczego miałbyś nie czerpać przyjemności z pracy ! Obawiasz się ze z braku wiedzy z zakresu groomingu, prowadzenia salonu czy sklepu zoologicznego nie będziesz w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem.
Podzielimy się z Tobą wiedzą zdobywaną przez lata. Posiadamy blisko 1000 stałych klientów
i jesteśmy jednym z najlepszych salonów w małopolsce. Kurs obejmuje: -120h praktycznych zajęć ze zwierzętami
-40h teorii Nie tylko z groomingu ale także z prowadzenia salonu, sklepu zoologicznego, prowadzenia działalności i uzyskania dofinansowań. Podczas miesięcznego kursu strzyżesz psy, a nie tylko patrzysz jak robi to groomer dzięki czemu Twoje zdolności manualne i pewność siebie znacznie wzrastają.
Przygotowując Cię do samodzielnej pracy ze zwierzętami. UWAGA! Nie musisz kupować kota w worku.
Z hasłem " PROMOCJA KURS " Dostaniesz 2 godziny zajęć praktycznych z zakresu pielęgnacji psów w naszym salonie GRATIS ! Dzięki tej darmowej wizycie możesz nas sprawdzić i przekonać sie o jakości i profesjonaliźmie naszych usług, Nie zwlekaj zadzwoń już dziś ! Więcej info: nr tel. w ogłoszeniu oraz na :
www.perros.pl , www.szkolagroomingu.pl Zapraszamy