KURS rysunku odręcznego na studia

Indywidualne przygotowanie do egzaminu z RYSUNKU ODRĘCZNEGO na studia architektoniczne (Architectural free-hand drawings)- Kierunki:Architektura i Urbanistyka oraz Architektura Krajobrazu.
Profesjonalne przygotowanie przez architekta, nauczyciela akademickiego z Wydziału Architektury, z dużym wieloletnim doświadczeniem. Gwarantowany wysoki i właściwy kierunek przygotowania oraz duża skuteczność zdawania egzaminu.
Grupy 2- osobowe( lub solo )zapewniają indywidualne prowadzenie -czego nie ma na masowych kursach . Terminy spotkań i przystępna opłata są uzgadniane indywidualnie.Terminy rozpoczęcia nauczania od chwili zgłoszenia.
Doskonalimy umiejętności również studentów z WA, którzy pragną przenieść się z na studia stacjonarne z płatnych! Oceniamy przydatność i szanse kandydata na studia architektoniczne lub artystyczne!
WAŻNA UWAGA! Dobre przygotowanie do egzaminu wymaga czasu. Dlatego rozpocznij je najwcześniej jak możesz- nawet dwa lata przed egzaminem,gdyż w klasie maturalnej masz na to tylko ok. 6 miesięcy! A konkurencja jest duża! Przykłady prac kursantów na załączonych reprodukcjach.
Ilość miejsc ograniczona! Teaching in English of FREE-HAND DRAWINGS is possible!