Kurs pilotów wycieczek i rezydentów bp - edycje zimowe 2013/14

EDYCJE ZIMOWE 2013/14
Kursy weekendowe i wieczorowe – nowy, niebanalny program i dwa certyfikty! Bielsko-Biała, Katowice, Kraków, Oświęcim – zapisy na edycję zimową 2013/14 Dlaczego warto? – nowy, niebanalny program zajęć,
- zajęcia w centrum miasta z łatwym dojazdem wszelkimi środkami komunikacji, – fachowa kadra intruktorów – pasjonatów podróży i pilotażu, wszyscy z wyższym wykształceniem i bogatym doświadczeniem, – niezwykle miła atmosfera w małych grupach (max. 20 osób, w innych ośrodkach szkoleniowych są to grupy wykładowe 60-80 osobowe), na sobie ćwiczymy integracje grupy turystycznej ;) – bardzo ciekawi ludzie na kursie o wspólnej pasji i zainteresowaniach, zawiązane przyjaźnie i znajomości utrzymywane są często przez długie lata – fascynująca wycieczka szkoleniowa, najlepsza na rynku tego typu kursów podczas której będzie przeżywać swój "pierwszy raz" ;) W 2000-13 r. były to bardzo intensywne wyprawy np. do Pragi albo do Wiednia, na Słowację, do Budapesztu, Bratysławy, Rzymu, Wiednia czy Pragi..
- dużo praktyki, ćwiczeń, warsztatów a nie wykłady jak w szkole… Zobacz też opinie absolwentów na kurspilotow.info Rezerwuj miejsce jeszcze dziś!
***
Zapisz się!