Książki To Ja Lucy

apraszam do zakupu książek z cyklu "To ja Lucy" Kelly Mckain
Świetne książki dla dorastających dziewczynek o ich problemach, marzeniach i przyjaciołach
Cz 1 Magiczna przemiana:
Cześć! Nazywam się Lucy Jessica Hartley, a to jest mój dziennik. Cały o mnie. Chcę opisać w nim swoje życie, to znaczy wszystko, co mi się w nim zdarza.
Zamierzam nawet powierzyć wam tajemnice, które zna tylko moja najlepsza przyjaciółka Jula, albko których nie zna nikt poza mną. Zaczynam.
Njgorsza chwila w życiu: kiedy mama i tato się rozstali i tato wyprowadził się z domu.
Najbardziej pragnę: zostać prawdziwą projektantką mody. Tylko sza!
Rozmiar stanika: nawet Wam tego nie powiem!
Przeczytajnie niesamowicie zabawne zwierzenia Lucy o tym jak udało się jej zmienić pewną nieśmiałą dziewczynę, która pojawiła się w jej szkole. Cz 2 Strój Twoich marzeń:
Zajrzyjcie do nowych przygód Lucy, która za chwilę skończy 13 lat. Dowiecie się, jak przyjaciółki, chłopaki, psy i tatusiowie przeszkadzają jej w karierze wielkiej projektantki mody.
Cz 3 Chłopaki na scenę:
Lucy Jessica Hartley, prawie trzynastolatka, znów zwierzy się Wam ze swoich sekretów i opowie, jak magiczne zaklęcia, wściekli tatusiowie i zakazana miłość stają na drodze do sławy i kariery.
Cz 4 Lucy w filmie Poznaj emocjonujące życie Lucy, nastolatki, która jest prawie młodzieżą i musi stawić czoła wymagającym reżyserom, wpadkom kostiumologicznym i oszalałym na punkcie sławnych osobistości przyjaciółkom.
Cz 5 Fotomodelka doskonała Przeczytajcie dziennik w którym Lucy opowiada o tajnych planach przyjęcia urodzinowego, wspaniałej sesji zdjęciowej i niezrozumiałym zachowaniu pewnego chłopaka