Królestwo niebieskie (2DVD) Polski lektor,napisy (Likwidacja kolekcji)

Opis dystrybutora: Ridley Scott, reżyser Gladiatora, mistrz współczesnej epiki zrealizował z właściwym sobie rozmachem, kolejne wielkie widowisko – sagę, pełną przygód i intryg, rozgrywającą się w średniowiecznej Jerozolimie, w czasach wypraw krzyżowych. Orlando Bloom wciela się w postać Baliana, młodego Francuza, który straciwszy wszystko, odnajduje swoje przeznaczenie, honor i odkupienie w mężnej walce. Balian stawia czoła przytłaczającym siłom, by uratować swoich ludzi, wypełnić rycerskie dziedzictwo i zająć należne mu miejsce w historii. Przedmiotem sprzedaży jest oryginalne wydanie filmu na nośniku DVD pochodzące z wyprzedaży domowej prywatnej kolekcji. Stan: idealny Szczegóły i parametry dotyczące filmu znajdują się na zdjęciu. Film z polskim lektorem i napisami. W przypadku wątpliwości, proszę o wysłanie pytania przez OLX. Formy odbioru:
1. Odbiór osobisty. 2. Możliwa wysyłka Pocztą Polską po wcześniejszej wpłacie przelewem należności na konto (nie ma możliwości wysyłki za pobraniem). Poniżej koszty wysyłki (dotyczy jednej sztuki filmu na DVD – koszt przesyłki należy doliczyć do kwoty przedmiotu):
- List polecony ekonomiczny (Poczta Polska): 8 PLN
- List polecony priorytetowy (Poczta Polska): 10,00 PLN W przypadku chęci zakupu większej ilości filmów na DVD z pozostałych moich ogłoszeń, ewentualny koszt wysyłki będzie ustalany indywidualnie.