Kraków, Żabiniec, 50 M2, 2 Pokoje, Idealne Dla Studentów

2 POKOJE ODDZIELNIE, KUCHNIA OSOBNO, DUŻY BALKON, I PIĘTRO
NOWE BUDOWNICTWO
Zapraszamy do wynajęcia mieszkania 50 m2, znajdującego się na Żabińcu, przy ulicy Konecznego, w jednym z nowych bloków. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych, nieprzechodnich pokoi. Na podłodze ułożone są panele, z większego z nich jest wyjście na balkon. Pokoje częściowo umeblowane, zostają widoczne za zdjęciach meble, jeśli chodzi o łóżka to kwestia do uzgodnienia, można wyposażyć w swoje. W osobnym pomieszczeniu znajduje się kuchnia, zabudowana meblami na wymiar, na podłodze płytki, znajdziemy tam też kuchnię elektryczną. Łazienka wyposażona w wannę oraz pralkę.
Lokalizacja jest dobra, z uwagi na oddalony o 10 min. pieszo przystanek na AL. 29 Listopada, który pozwala na dojazd do centrum w ok. 10 min. Z kolei pętla tramwajowa na Krowodrzy Górce, zapewniająca sprawne połączenie z prawie każdą częścią Krakowa znajduje się w odległości ok. 10 min. pieszo (na dworzec Główny 8 min.) Dodatkowym plusem są położone w najbliższym sąsiedztwie duże sklepy dyskontowe jak Biedronka, Tesco, Lewiatan oraz Kaufland oraz targ Plac Imbramowski. Kwota najmu to 1400 zł, plus czynsz administracyjny (w tym ciepła i zimna woda, c.o., śmieci, itp.ok. 330zł, do tego dochodzą media tj. tylko prąd ok. 100 zł). Wolne od zaraz. Umowa na minimum rok. Kaucja jest wymagana. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Marcin Domin lic 16314 BIURO NIERUCHOMOŚCI DM2 MACIEJ MASŁOŃ
DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI w razie pytań jestem do dyspozycji od poniedziałku do soboty od 8 do 22
Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje zamieszczane przez nas w ofertach uzyskane są od właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.