Korki z Matmy. Lo, technikum, gimnazjum. 20zł za godz

Cześć!
Tytuł, ten na górze, pewnie widziałeś/aś więc wiesz, że oferuję korki(korepetycje) z matematyki. Jeżeli nie czujesz się zbyt pewnie, chcesz zdać do następnej klasy lub po prostu zdać maturę jak najlepiej to dobrze trafiłeś/aś. Ze mną osiągniesz swój cel (:
Jestem studentem informatyki na Politechnice Gdańskiej. Sam zdawałem maturę w zeszłym roku, więc wiem przez co przechodzisz. Zaczynając trzecią klasę w LO porobili nam próbne matury, też pewnie takie miałeś. Z podstawowej miałem 35%, a z rozszerzonej 28%. Nie zostało nic innego jak Ciężko pracować bo na tą infe chciałem jednak się dostać :) Główną podstawową maturę zdałem na 95%, a rozszerzoną na 87%. Napisałem to wszystko tylko po to, żeby pokazać, że wiem jak to jest być maturzystą, ale co ważniejsze wiem jak się do matury przygotować z praktycznie słabego poziomu na dość przyzwoity. Lecz nie tylko maturzystom mogę pomóc. Również innym klasom z Lo, technikum i gimnazjum. Mam również dostępną stronę z informacjami:
zaddomowe(.)cba(.)pl/korepetycje.php Cennik:
Cena godziny korepetycji to 15zł
Miejsce spotkań.
Możemy się spotykać u mnie na stancji. Mam oddzielny pokój więc powinno być spokojnie i warunki są :) , ale jeżeli mieszkasz dość blisko SKM na terenie trójmiasta to mogę przyjechać do Ciebie i tam się pouczymy, z tym, że wtedy cena ogólna jest o 5zł wyższa. Cena jest niewielka w porównaniu do innych z tego względu że nie jestem jakimś doktorantem z matmy ani nauczycielem nawet tylko studentem i mi dużo nie potrzeba. Z resztą jak pisałem może się nie spodobać. Pozdrawiam (: