Korepetycje z matematyki i angielskiego KALISZ I OKOLICE z dojazdem

Chciałbym Ci zaoferować udzielenie korepetycji z przedmiotu MATEMATYKA (PODSTAWÓWKA ORAZ GIMNAZJUM)
ANGIELSKI (PODSTAWÓWKA) SZCZEGÓŁY OFERTY Zakres lekcji
Korepetycji udzielam uczniom szkół podstawowych klasy 1-6 oraz szkół gimnazjalnych klasy 1-3. Oferuję pomoc
-w odrabianiu lekcji,
-w utrwaleniu materiału,
-w przygotowaniu do pracy klasowej, sprawdzianu.
-przygotowaniu do egzaminu szósto klasisty oraz testu gimnazjalnego, Doświadczenie:
Udzielane korepetycje dla klasy piątej x1, szóstej podstawowej x 3, pierwszej gimnazjum x2 oraz pierwszej liceum x1 (wyjątkowo). Efekty, poprawienie oceny prac klasowych na ocenę minimum dobry – przy zaangażowaniu ze strony ucznia. DNI LEKCJI:
od poniedziałku do piątku
(czasem weekendy zależy od moich zjazdów na studia) AKTUALNIE PROWADZĘ KOREPETYCJE W PONIEDZIAŁKI, ŚRODY. CZĘSCIOWO WTORKI. GODZINY LEKCJI:
15:30-…
(najpóźniej przyjeżdżam do godziny 19:30) MIEJSCE LEKCJI: – U ucznia. Dojazd do 25 km od Kalisza (koszty dojazdu pokrywa uczeń, które ustalam indywidualnie w zależności od miejsca zamieszkania)
- U nauczyciela – dojazd do mnie – każda godzina 20zł KOSZT: 20zł za 1 godzinę korepetycji
35zł za 2 godziny korepetycji godzina – 60 min (godzina zegarowa) Preferowana jednorazowa wizyta to minimum 2 godziny – wtedy cena za 2 godziny to 35 zł. Pomiędzy pierwszą a drugą godziną robię 10 minutową przerwę, przez co cała wizyta trwa 2:10h. O MNIE: Korepetycji udzielam już od ponad roku – traktuje to jako hobby. Posiadam wykształcenie wyższe, tytuł inżyniera. Obecnie studiuję na Politechnice Wrocławskiej na kierunku mechanika i budowa maszyn studia magisterskie. Ponadto ukończyłem liceum o profilu rozszerzonym matematycznym. Językiem angielskim często posługuję się w pracy, a wykonywanie działań matematycznych to dla mnie przyjemność ZADZWOŃ NIE POŻAŁUJESZ :)