Korepetycje z języka angielskiego-skutecznie, przyjemnie, z dojazdem!

Czeka Cię matura/ sprawdzian/ kartkówka? Dobrze trafiłeś/aś! Studentka filologii angielskiej zaprasza na korepetycje w miłej i sympatycznej atmosferze. Jestem osobą bardzo cierpliwą , cechuje mnie konsekwencja w dążeniu do celu.
Każde zagadnienie potrafię wytłumaczyć na przynajmniej dwa, trzy sposoby. Ktoś mądry powiedział kiedyś : „Nie ma słabych uczniów, są tylko słabi nauczyciele” Do swoich obowiązków podchodzę niezwykle profesjonalnie. Dostosowuję poziom i sposób nauczania indywidualnie do każdego ucznia. Posiadam 2 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji oraz grono zadowolonych uczniów. Miarą mojego sukcesu są sukcesy moich uczniów.
Cena 25zł/ 60 min.
Możliwe są także spotkania u mnie w domu (mieszkam na Retkini). Zakres: szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum. Chętnie pomogę w odrabianiu prac domowych, nadrabianiu zaległości, przygotowaniu do sprawdzianów, matury, a także zapraszam wszystkich, którzy dopiero zaczynają naukę tego języka.
Jestem osobą towarzyską, bez problemu nawiążę dobry kontakt z osobami w każdym wieku. Sugeruję, by jedno spotkanie trwało nie krócej niż 2 godziny zegarowe, aby nie martwić się, że nie zdążyliśmy przerobić całego materiału.
Jeśli konieczne jest więcej niż jedno spotkanie w tygodniu – nie ma problemu, z pewnością ustalimy dogodne terminy. Jeżeli szukają państwo doświadczonej, cierpliwej i mającej dobry kontakt z dziećmi korepetytorki, to
zapraszam do kontaktu :)