Korepetycje z j. rosyjskiego i ukraińskiego w parach i małych grupach

Centrum Języków Słowiańskich – SLAVOS to ośrodek wyspecjalizowany w nauczaniu języków słowiańskich, np. języka rosyjskiego i ukraińskiego! Zapraszamy osoby w każdym wieku!
NISKIE CENY W MAŁYCH GRUPACH SZKOLENIOWYCH! Z okazji otwarcia Centrum Języków Słowiańskich SLAVOS w Bydgoszczy proponujemy Państwu:
* kursy językowe w grupach 3-6 osób (11 zł/lekcja)
* korepetycje w parach szkoleniowych (20 zł/lekcja) * zajęcia indywidualne (35 zł/lekcja)
Lekcje odbywają się w samym centrum Bydgoszczy przy ul. Długiej 1/3. Oferujemy między innymi: * kursy standardowe języka ogólnego (semestr = 60 h)
* kursy przygotowujące do egzaminów Telc (45-60 h)
* kursy maturalne -npodstawowy (40) i rozszerzony (60)
* przygotowanie do studiów rusycystycznych (60)
* korepetycje wirtualne za pośrednictwem Skype
* kursy rosyjskiego i ukraińskiego języka biznesu (60) CHARAKTERYSTYKA ZAJĘĆ * w celu zwiększenia efektywności nauczania zajęcia odbywają się w małych grupach 3-6 osób, parach szkoleniowych oraz w trybie indywidualnym * lekcje prowadzone są w języku nauczanym natomiast wszelkie zasady gramatyki wyjaśniamy po polsku * zajęcia urozmaicamy grami i zabawami językowymi
* korzystamy z technologii audiowizualnych oraz Internetu
*oferujemy autorskie materiały szkoleniowe w cenie kursu CENA KURSU * cena 60 lekcji waha się od 648 zł do 720 zł (grupa 3-6 os)
* istnieje możliwość rozłożenia płatności za kursy na raty!
* Oferujemy rabaty obniżające cenę kursu nawet do 0 zł! Zachęcamy gorąco do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, cennikiem oraz promocjami na naszej stronie Internetowej. Aby nas znaleźć wystarczy wpisać w przeglądarkę: Slavos – Centrum Języków Słowiańskich.