korepetycje z francuskiego

Student filologii romańskiej UŁ z dyplomem licencjata o specjalizacji nauczycielskiej i lektor w szkołach językowych, udzieli korepetycji z języka francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.
Podczas studiów, odbyłem praktyki pedagogiczne na wszystkich szczeblach polskiego systemu oświaty i uzyskałem uprawnienia do nauczania języka francuskiego. Posiadam również certyfikat DALF (Diplôme Approfondi de la Langue Française), potwierdzający znajomość języka francuskiego na poziomie C2. Rok akademicki 2010/2011 spędziłem na stypendium ERASMUSA we Francji, gdzie miałem możliwość studiowania na Université de Savoie w Chambéry.
Poza tym, po studiach pierwszego stopnia odbyłem zagraniczny staż dla przyszłych nauczycieli w ramach europejskiego programu Comenius (Asystentura Comeniusa). W Agrupamento de Escolas de Carvalhos (Portugalia) zajmowałem się nauczaniem języka francuskiego, włoskiego i polskiego dla obcokrajowców.
Posiadam bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Przygotowuję nie tylko do egzaminów (matura, egzamin gimnazjalny, olimpiada języka francuskiego), ale także do różnego rodzaju certyfikatów językowych (głównie DELF, DALF, TCF), prowadzę KONWERSACJE, a także kursy języka specjalistycznego (francuski codzienny, biznesowy, francuski w przedsiębiorstwie, francuski informatyczny, medyczny, prawniczy). Pomagam w odrabianiu prac domowych, pisaniu wypracowań. Dodatkowo zajmuję się tłumaczeniami pl-fr i fr-pl.
Bogactwo ciekawych materiałów dydaktycznych (w tym teksty źródłowe, multimedia) i miła atmosfera gwarantowane. Możliwość dojazdu do ucznia na terenie całej Łodzi :)
Więcej o mnie na: http://tlumaczenia.esite.pl/
CENA 35 ZŁ /60 MIN
FRANCUSKI TO MOJA PASJA, KTÓRĄ CHĘTNIE PODZIELĘ SIĘ Z INNYMI :)