Korepetycje z fizyki (student PW, MEiL) Śródmieście, Wola, Bemowo

Dzień dobry, cześć! Pragniesz się dostać na wymarzone studia/do szkoły ponadgimnazjalnej pierwszego wyboru?
Chcesz mierzyć wyżej, sięgać dalej? Ze mną osiągniesz swój cel! Zapraszam wszystkich, których droga do niego wiedzie przez świat fizyki. Gotowi wyruszyć w podróż? 1. Czym chcemy się zająć?
W grę wchodzą zarówno działania kompleksowe, jak i doraźne:
– przygotowanie/powtórzenie do egzaminu (matury, gimnazjalnego)
– przygotowanie/powtórzenie do klasówki, sprawdzianu, testu, kartkówki
– opanowanie bieżącego materiału
– opanowanie zaległości
– inne propozycje? 2. Korepetycji udzielam na terenie Warszawy (u ucznia lub w umówionej lokalizacji – preferowane dzielnice: Śródmieście, Wola, Bemowo). 3. Stawka:
– 50 zł za godzinę zegarową
– 90 zł za dwie godziny zegarowe z rzędu
(Uwaga! Udzielam również korepetycji z matematyki. Istnieje możliwość wykorzystania po godzinie na każdy z przedmiotów w wariancie dwóch godzin zegarowych z rzędu). Czekam na kontakt
— Patryk Podgajny, student Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa, absolwent VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława IV Doświadczenie:
Rok udzielania korepetycji Sukcesy wypracowane z moimi uczniami:
– ryzykowne, acz udane zrealizowanie materiału na poziomie rozszerzonym II klasy liceum w niecałe 7 tygodni (sierpień + pół września przy dwóch godzinach z rzędu tygodniowo) przy dużym zaangażowaniu ucznia (maksymalne przyswajanie teorii przed spotkaniami; skupienie na zajęciach -> aktywny udział, pytania; rozwiązywanie prac domowych) i właściwej organizacji zajęć z mojej strony (dokładne rozplanowanie zagadnień; precyzyjny dobór zadań -> tak, by każde kolejne wnosiło nową wartość do procesu nauki; selekcja/układanie własnych na potrzeby pracy domowej)
– przerobienie całej masy zadań z mechaniki na poziomie rozszerzonym II klasy liceum -> na ich podstawie rozwianie niejasności związanych z teorią (z relacji uczennicy wynikało, że nieprzystępnie tłumaczoną przez nauczycielkę w szkole); seria zrozumienia, a w konsekwencji dobrych ocen
– nadrobienie zaległości oraz opanowanie bieżącego materiału z fizyki i matematyki na poziomie II klasy gimnazjum: lepsze zrozumienie rozpatrywanych treści, co przełożyło się na satysfakcjonujące wyniki (istotna poprawa zaobserwowana przez rodzica, pomimo że nie byłem pierwszym korepetytorem tego ucznia) Moje osiągnięcia ("certyfikaty") -> matura 2011:
– rozszerzona: 85%
– podstawowa z matematyki: 100%
– rozszerzona z matematyki: 80%