Korepetycje język angielski - Tarnowskie Góry

WOLNA TYLKO SOBOTA/ PONIEDZIAŁEK GODZINY PORANNE! Jestem studentką II roku filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim (profil nauczycielski), bardzo chętnie pomogę uczniom w nauce języka angielskiego bezstresowo i zachęcająco.
Korepetycje na poziomie :
- Szkoły Podstawowej
- Gimnazjum
- Mogę pomóc przygotować się do MATURY na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym
- Chętnie pomogę osobą, które chcą zacząć przygodę z tym pięknym językiem.
- Pomogę również osobom starszym, oraz osobą, które potrzebują tego języka do pracy za granicą + pomogę uczniom, którzy przygotowują się do jakichkolwiek poprawek, oraz egzaminów komisyjnych
Gwarantuje własne materiały dydaktyczne oraz miłą atmosferę. W miarę możliwości pobieram książki z internetu i drukuje, więc mogę pomóc w typowo szkolnych problemach z językiem. Jest możliwość spotkania się jednorazowo, jeżeli macie jakiś problem, wytłumaczę, pomogę nauczyć czegoś do klasówki, czy sprawdzianu. Pomogę też zaliczyć semestr, nie ma z tym żadnego problemu. Udzielam korepetycji na terenie Tarnowskich Gór dokładniej Osada Jana. Możliwy dojazd do ucznia w pobliskich terenach.
Mam już doświadczenie w uczeniu, pomagałam dziewczynie przygotować się do matury ustnej, uczę 8 latka na bieżąco, pomagam dziewczynie z gimnazjum która chce uczyć się angielskiego ponad program w szkole, pomogłam dziewczynie przygotować się do egzaminu gimnazjalnego. Dodatkowo mam zaliczone praktyki zawodowe w szkole. Zainteresowanych proszę o kontakt na email oraz telefon.
Odpowiadam na wszystkie e-maile i smsy. Zapraszam, bardzo serdecznie!
Aneta