Korepetycje i kursy z matematyki

Stworzona przez nas Szkoła Matematyki Delta, ma na celu pomoc w uzupełnieniu niedociągnięć, rozwiązaniu problemów, a co najważniejsze, skupieniu się na indywidualnych potrzebach zainteresowanych. Pragniemy zaszczepiać w umysłach młodzieży zamiłowanie do matematyki, by poszerzać ich horyzonty oraz dać szansę na godną przyszłość.
Od 2010 roku matematyka utożsamiana jest z przymusem, gdyż uczniowie szkół średnich obowiązkowo muszą przystąpić do egzaminu maturalnego z matematyki. My wychodzimy naprzeciw maturzystom, wyciągamy rękę do tych osób, które odczuwają presję związaną z tą koniecznością.
Nasza doświadczona kadra gwarantuje skrupulatnie dopracowany program zajęć. Zapewniamy korepetycje indywidualne (w domu ucznia) oraz grupowe. Zajęcia grupowe odbywają się w małych grupkach, liczących od 3 do 8 osób. Materiały dydaktyczne dostarczane są nieodpłatnie. Książki na życzenie ucznia sprowadzane są odpłatnie. Program zajęć podzielony jest na kilka etapów, a mianowicie: szkoła podstawowa kl. I-III, szkoła podstawowa kl. IV-VI, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna, szkoła wyższa. Oferujemy kursy dla osób dorosłych, które zamierzają zdać egzamin maturalny i poszerzyć wiedzę matematyczną. Cennik: Zajęcia indywidualne:
szkoła podstawowa – 25 zł,
gimnazjum – 30 zł,
szkoła średnia: poziom podstawowy – 35 zł, poziom rozszerzony – 40 zł,
studenci – wycena indywidualna. Grupowe kursy przygotowawcze:
szkoła podstawowa: 3-5 osób – 20 zł, 6-7 osób – 15 zł, 8+ – wycena indywidualna,
gimnazjum: 3-5 osób – 25 zł, 6-7 osób – 20 zł, 8+ – wycena indywidualna,
szkoła średnia: 3-5 osób poziom podstawowy – 30 zł, poziom rozszerzony – 35 zł,
6-7 osób poziom podstawowy – 25 zł, poziom rozszerzony – 30 zł,
8+ – poziom podstawowy i rozszerzony – wycena indywidualna.
studenci: wycena indywidualna. Zapraszamy na naszą stronę: www.sm-delta.pl