Komfortowy dom wolno stojący

Oferujemy do sprzedaży parterowy dom wolno stojący w Gorzowie na Zakanalu (dobry dojazd) na działce o powierzchni około 1000 m kw. Dom wybudowany w 2005 roku z siporexu, ocieplony styropianem 12 cm, wykończony wysokiej jakości strukturą i farbą przeciwilgociową, docieplony strop, dachówka cementowa. Okna pcv z roletami zewnętrznymi. Działka zagospodarowana, drewutnia, krzewy.
Media: woda, gaz, energia, szambo.
Powierzchnia domu 111 m kw + 30 m kw garaż przy budynku oraz taras 12 m kw. Dom ustawny i łatwy do aranżacji, otwarty salon 30 m kw z wyjściem na taras, kuchnia ok. 10 m kw, jadalnia 13 mkw, łazienka 10 kw, dwa osobne pokoje o powierzchni około 15 m kw.
Ogrzewanie gazowe + kominek z nawiewem.
Rozprowadzone ogrzewanie podłogowe w salonie, kuchni, łazience. Nowoczesna kuchnia w cenie, bez sprzętu AGD oraz szafy wbudowane na stałe.
Możliwa szybka wyprowadzka.
Teren na Zakanalu niezalewowy.
Zapraszamy na prezentację domu, w rzeczywistości wygląda bardzo korzystnie. Nieduża powierzchni domu sprawia, że jest bardzo przytulny i niedrogi w utrzymaniu. Dodatkowo istnieje możliwość wykorzystania poddasza. W bryle budynku duży garaż z pomieszczeniem gospodarczym. Dom wykończony w wysokim standardzie z wielką starannością o szczegóły. Okolica bardzo spokojna, dobry dojazd do nieruchomości, niedaleko przystanek autobusowy, sklepy. Jest to rozwijające się osiedle nowych domków jednorodzinnych.