Komfortowy dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na os. Wilkowyja

Do sprzedania komfortowy, elegancki dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, z podpiwniczeniem, z 2006 r., usytuowany w Rzeszowie na osiedlu Wilkowyja, na działce o powierzchni 3 ar. Środkowa szeregówka o powierzchni 168 m2, o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, czysta, zadbana, do zamieszkania, posiada garaż 1-stanowiskowy w bryle budynku. Technologia budowy tradycyjna – fundamenty betonowe z izolacją pionową i poziomą, ściany zewnętrzne wykonane z pustaka ceramicznego MAX, ocieplone styropianem i pokryte tynkiem mineralnym, strop żelbetonowy. Dach 2-spadowy z lukarnami i drewnianymi oknami dachowymi, wykonany z blachy. W domu zamontowano okna wykonane z drewna.
Zjazd na nieruchomość odbywa się bezpośrednio z asfaltowej drogi osiedlowej, w kierunku której została zwrócona ściana frontowa budynku. Przed budynkiem znajduje się chodnik i podjazd dla samochodów wykonany z cementowej kostki brukowej. Do budynku prowadzi podest pokryty płytkami gresowymi. Drzwi zewnętrzne metalowe, barwy brązowej, współgrające z kolorem metalowej bramy garażowej. Na frontowej ścianie budynku znajduje się balkon przynależny do jednego z pokoi znajdujących się na piętrze. Z kolei na tylnej stronie budynku, znajduje się balkon przynależny do drugiego z pokoi znajdujących się na piętrze oraz taras, na który wychodzi się drzwiami balkonowymi bezpośrednio z salonu. Powierzchnia tarasu pokryta została płytkami gresowymi. Zejście z tarasu prowadzi części ogrodowej, w której zlokalizowana jest altanka.
Rozkład pomieszczeń: Parter: – wiatrołap, – hall, – przestronny, jasny salon, – oddzielna kuchnia, – łazienka z wc. Ściany pomieszczeń wygipsowane i pomalowane, w łazience i częściowo w kuchni na ścianach położono płytki ceramiczne. Na podłogach w wiatrołapie, kuchni i łazience położono płytki ceramiczne, z kolei na podłodze w salonie położono jesionowy parkiet. W cenę domu została wliczona zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD obejmującym kuchenkę, okap, lodówko-zamrażarkę, zmywarkę, jednokomorowy zlewozmywak z ociekaczem oraz oświetlenie i karnisze. Na wyposażenie łazienki składają się umywalka, kabina prysznicowa, muszla klozetowa, lustro. W pomieszczeniach na parterze zainstalowano ogrzewanie tradycyjne. Z hallu na poddasze prowadzą drewniane schody wykonane z desek jesionowych. Piętro: – 3 ustawne, jasne pokoje, – łazienka z wc, – hall. Ściany hallu, pokoi zostały wygipsowane i pomalowane, z kolei ściany łazienki zostały pokryte płytkami ceramicznymi. Podłogi pokoi wykonane są z parkietu jesionowego. W cenę domu wliczono dwie szafy przesuwne znajdujące się na parterze oraz piętrze. Na wyposażenie łazienki składają się wanna w obudowie z płytek ceramicznych, ceramiczna umywalka, muszla klozetowa, bidet, lustro. Piwnica: – kotłownia, – pralnia, – siłownia, – pomieszczenie gospodarcze. Ściany pomieszczeń zlokalizowanych w piwnicy są pomalowane na biało, natomiast na podłodze położone są płytki ceramiczne.
Media: do domu doprowadzony jest prąd, woda i gaz z sieci, ścieki odprowadzane są do kanalizacji miejskiej. Ogrzewanie c.o. i c.w.u. gazowe.
Dom idealny dla zamieszkania przez 4-5 osobową rodzinę, usytuowany wśród zabudowy nowych domów jednorodzinnych. Dogodna lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do centrum Rzeszowa. Polecam i zapraszam do oglądania.