Komfortowy dom do zamieszkania w Rzeszowie na os. Budziwój

Do sprzedania komfortowy, przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem i garażem 1-stanowiskowym w bryle budynku, bez podpiwniczenia, usytuowany w Rzeszowie na osiedlu Budziwój, na zagospodarowanej i obsadzonej roślinami płaskiej działce o powierzchni 7,42 ar. Dom o ciekawej architekturze i niezwykle funkcjonalnym wnętrzu, o powierzchni użytkowej 168 m2, usytuowany wśród nowej zabudowy domów jednorodzinnych. Zjazd na nieruchomość odbywa się bezpośrednio z asfaltowej drogi osiedlowej, w kierunku której została zwrócona ściana frontowa budynku. Powierzchnia działki w całości została ogrodzona – z trzech stron siatką, od frontu budynku eleganckimi metalowym przęsłami wraz z metalową furtką i bramą wjazdową. Technologia budowy tradycyjna – fundamenty żelbetonowe, ściany zewnętrzne wykonane z pustaka ceramicznego, ocieplone styropianem i pokryte tynkiem mineralnym, strop żelbetonowy. Dach 4-spadowy z lukarnami i drewnianymi oknami dachowymi, wykonany z blachodachówki. Rozkład pomieszczeń: Parter: – wiatrołap z przejściem do garażu, – hall, – przestronny salon z kominkiem, – oddzielna, jasna kuchnia w pełni wyposażona, – sypialnia, – 2 łazienki z wc (jedna z łazienek przynależy do sypialni, druga przeznaczona jest dla gości), – drewniane schody prowadzące na poddasze, – kotłownia, – garaż. Poddasze: – hall, – 3 przestronne pokoje (w tym jeden z balkonem), – łazienka z wc.
W cenę domu została wliczona zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD, wyposażenie i zabudowa łazienek, halli, wiatrołapu, częściowe wyposażenie pokoi.
Media: do domu doprowadzony jest prąd, woda i gaz z sieci, ścieki odprowadzane są do kanalizacji miejskiej. Ogrzewanie c.o. i c.w.u. gazowe.
Dom znajduje się w cichej, spokojnej okolicy, wśród nowej zabudowy domów jednorodzinnych. Dogodna lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do centrum Rzeszowa – ok. 5 km do ul. Rejtana (parking hipermarketu E. Leclerc).
W pobliżu znajdują się: przystanek autobusowy, sklepy.